Orientační ceník

Níže uvádíme orientační ceny obvyklých úkonů.

Weby

Balíčky
START4.999 KčPodrobnosti o balíčcích jsou uvedeny u jednotlivých šablon.
EKONOM5.290 KčPodrobnosti o balíčcích jsou uvedeny u jednotlivých šablon.
FULL8.990 KčPodrobnosti o balíčcích jsou uvedeny u jednotlivých šablon.
EXPERT12.490 KčPodrobnosti o balíčcích jsou uvedeny u jednotlivých šablon.
Přechody mezi balíčky
Přechod z balíčku START na balíček EKONOM300 Kč / 4.000 KčPřed naplněním obsahem / po naplnění obsahem.
Přechod z balíčku EKONOM na balíček FULL3.700 Kč
Přechod z balíčku FULL na balíček EXPERT3.500 Kč
Obnova obsahu webu
1. obnova webu ze zálohy ve fakturačním období webhostinguzdarma
2. a další obnova webu ze zálohy ve fakturačním období webhostingu490 Kč
Multijazyčnost
Umožnění multijazyčnosti2 hodHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Nasazení hotového překladu stránkyod 0,5 hod / stránkaHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Podpora
Dotočení chybějícího videonávoduzdarma
Migrace
Migrace webu z D2A serveru na servery Active24690 KčMigrovat lze pouze balíčky EXPERT.
Migrace webu z D2A serveru na servery mimo Active24990 Kč / hodMigrovat lze pouze balíčky EXPERT.
Ostatní změny
Úprava kontaktních údajů0,5 hodHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Změna domény webu1 hodHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Hodinové sazby
Programátor / kodér690 Kč / hodPlatí při práci na námi realizovaném webu s webhostingovým balíčkem EXTRA.
Programátor / kodér790 Kč / hodPlatí při práci na námi realizovaném webu s webhostingovým balíčkem TOP.
Programátor / kodér990 Kč / hodPlatí při práci na námi realizovaném webu s webhostingovým balíčkem STANDARD a BASIC.
Programátor / kodér1390 Kč / hod

Napište si o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Texty

Tvorba textů
Texty na webod 790 Kč / hodVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, předvedení, korektury, předání.
Reklamní sloganyod 1.390 Kč / hodVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, předvedení, korektury, předání.
PR texty do 30 NS790 Kč / NSVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, korektury, předání.
PR texty nad 30 NSindividuálně
Odborné články do 30 NS990 Kč / NSVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, korektury, předání.
Odborné články nad 30 NSindividuálně
SEO články do 30 NS690 Kč / NSVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, korektury, předání.
SEO články nad 30 NSindividuálně
Storno objednaného textu nebo jeho částiod 100 Kč / NSPokud se rozhodnete stornovat již pevně dohodnutou objednávku, bude účtován poplatek sloužící k pokrytí rozpracované práce nebo blokovaných kapacit.
Korektury
Český jazyksamostatně neprodejné
Slovenský jazyksamostatně neprodejné
Ostatní
Dohledání obrázků k článku s vyřešenými autorskými právy90 Kč / ks
Publikace na webu vystavěném na Wordpressu90 Kč / ks

Ušetřete si čas a napište nám o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Webhosting

Tarify webhostingu
BASIC45 Kč / měsPodrobnosti o tarifech najdete na stránce věnované webhostingu.
STANDARD129 Kč / měsPodrobnosti o tarifech najdete na stránce věnované webhostingu.
TOP249 Kč / měsPodrobnosti o tarifech najdete na stránce věnované webhostingu.
EXTRA459 Kč / měsPodrobnosti o tarifech najdete na stránce věnované webhostingu.
Emaily
Zřízení nových emailových schránek (služba Seznam Profi)390 KčUvedená cena je za jednu až deset současně zřizovaných e-mailových schránek.
Převod jedné existující emailové schránky k Seznam Profi (bez obsahu)zdarma / 390 KčPokud spravujeme doménu je služba zdarma. V opačném případě je zpoplatněna a vyžaduje přístup k doméně.
Převod jedné existující emailové schránky k Seznam Profi (včetně obsahu)790 Kč / 990 KčPokud spravujeme doménu je použita zvýhodněná cena. V opačném případě úkon vyžaduje přístup k doméně.
1. ruční obnovení hesla schránky ve fakturačním obdobízdarmaPoužije se pouze při ruční obnově hesla podporou na zavolání / e-mail.
2. a další ruční obnovení hesla schránky ve fakturačním období130 KčPoužije se pouze při ruční obnově hesla podporou na zavolání / e-mail.
Domény
.cz269 Kč / rok
.eu269 Kč / rok
.info399 Kč / rok
.name399 Kč / rok
.sk469 Kč / rok
.net469 Kč / rok
.org469 Kč / rok
.online1.190 Kč / rok
.store1.390 Kč / rok
.tech1.390 Kč / rok
.site1.390 Kč / rok

Ještě pořád listujete ceníkem? Napište si o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Marketing

Trh, produkt, uživatelský dojem
Vyhodnocení prodejního záměru1.290 Kč / projektDíky této službě získáte podrobnou zpětnou vazbu na váš podnikatelský záměr a především pohled nezaujaté osoby na možnosti online prodeje vašeho produktu nebo služby. Ve výsledku vám toto vyhodnocení usnadní rozhodování o tom, kolik peněz do online prostředí investovat a co konkrétně od něj můžete očekávat. Výstup: Doporučení či nedoporučení investice do online podpory vašeho nápadu. Ve výstupním reportu uvidíte konkrétní překážky pro online nákup vašeho produktu / vaší služby, nebo naopak výhody a pozitiva, která vám online prodej přinese. Tento výstup vítají především startupové projekty, kde je nezávislá zpětná vazba nezaujatého profesionála vždy vítanou inspirací.
Určení cílové skupiny790 Kč / projektV rámci této služby společně popíšeme ideálního cílového zákazníka. Díky tomuto výstupu budeme schopni nastavit úspěšnou komunikační strategii a vaše online prostředí upravíme tak, aby se v něm ideální zákazník cítil komfortně a aby byl tak namotivován k nákupu. Výstup: Podrobný popis vašeho ideálního zákazníka včetně popisu prostředí, která jsou pro něj vhodná. Prostředím se v tomto případě rozumí především komunikační linie, slovní obraty, barvy, levný nebo vzhled stránek a další faktory, které více či méně významně ovlivňují zákazníkovo nákupní rozhodnutí.
Průzkum konkurence v online prostředí2.190 Kč / projektV případě, že doposud nemáte důkladně zmapovanou konkurenci ve svém oboru, je vhodné využít tuto službu. Provedeme pečlivý průzkum konkurence, včetně průzkumu využívaných marketingových nástrojů a prodejní strategie. Výstup: Tabulka s konkrétně pojmenovanými konkurenty, která obsahuje stručný popis jejich výhod a průřez průzkumu jejich reklamy. Tabulka je přehledně seřazena od největšího konkurenta a upozorňuje i na důležitá na fakta, jako jsou informace o tom, který zkonkurentů se soustředí vícena kvalitu a marketing a který zase na cenu a další. Celkem předáme až 10 konkurentů.
Analýza cenové politiky konkurence3.190 Kč / projektProvedeme pečlivou analýzu cen konkurence a srovnáme až 100 položek u 3 vybraných konkurentů, díky čemuž získáte nezbytné znalosti vedoucí k správnému nastavení vaší cenotvorby a zajistíte si tak významnou konkurenční výhodu. Výstup: Tabulka s cenami produktů / služeb konkurence včetně odkazů na e-shopy a srovnání s vašimi cenami. Součástí je barevná škála cenové odlišnosti pro jednoduchou orientaci - přehledně vyznačíme, jak výrazně se porovnávané ceny liší.
Hodnocení uživatelského dojmu (stávající e-shop / web)3.990 Kč / projektTato služba vám poskytne pohled běžného uživatele na váš web - posoudíme, zda je obvyklý, jak se na něm orientuje, jak k němu sedí barvy, písma atp. a současně vyhodnotíme, zda je použito tzvn. uživatelovo "domácí prostředí". Výstup: Zevrubný seznam s popisem konkrétních úprav, které doporučujeme provést pro lepší a výnosnějšímu fungování vašeho e-shopu, případně videonahrávka s komentáři ke komplexnímu dojmu z vašeho webu.
Hodnocení technické stránky webu, tvorba doporučení (stávající e-shop / web)2.990 Kč / projektV rámci této služby důkladně prozkoumáme zabezpečení vašeho webu, jeho antispamovou ochranu, rychlost vykreslování obsahu a kvalitu, tedy bezchybnost výstupního kódu. Ke splnění tohoto zadání potřebujeme mimo jiné přístupy do administrace. Výstup: Podrobné komentáře, v nichž shrneme to, co funguje a čím se tedy není třeba zabývat. Především ale upozorníme na to, co by se řešit mělo a nastíníme řešení. Výstupem není náprava zjištěných chyb.
Vyhodnocení rychlosti návratnosti investovaných peněz3.940 Kč / projektZa předpokladu, že budeme znát vaše ceny, současně váš zisk na položku, historii trendů prodeje a cen a také směr marketingu, objektivně posoudíme předpokládanou návratnost investice do vašeho nového projektu. Výstup: Doporučení, zda realizovat obsahový marketing a kdy se dá očekávat návratnost investice. Navrhneme, kolik a do které reklamy třetích stran investovat a také určíme, způsob a rychlost finanční návratnosti, případně hraniční termín pro nutnost ukončení projektu a z toho plynoucí maximální ztráta.
Analýza současné návštěvnosti a pohybu zákazníka po webu (stávající e-shop / web)2.990 Kč / projektSlužba, která je proveditelná pouze s dostatkem vstupních dat a za použití vhodných nástrojů a díky níž získáte perfektní přehled o tom, odkud na váš web lidé nejčastěji přichází. Tyto informace jsou nesmírně cenné, neboť s jejich znalostí můžeme preferované kanály dále podpořit. V neposeldní řadě se budeme zabývat také tím, v jakém okamžiku lidé z webu odchází a jak se v průběhu návštěvy chovají - tzn. zanalizujeme, co je ruší nebo co jim nedává smysl. Výstup: Konkrétní popis cesty zákazníka a přesná doporučení, co konkrétně je na webu potřeba upravit tak, aby zákazník neodešel dřív, než bude naplněn záměr webu (tzn. aby zákazník neodešel předtím, než nakoupí zboží nebo si objedná vaši službu).
Analýza klíčových slov4.420 Kč / projektNa základě důsledného průzkumu odhadneme pro daný projekt zajímavá klíčová slova včetně jejich variant. U těchto klíčových slov zjistíme hledanost (Seznam, Google) v rámci českého online prostředí. Výstup: Tabulka s vyhodnocenými klíčovými slovy včetně měsíční hledanosti na Googlu a měsíční hledanosti na Seznamu. Jejich správné použití vám zajistí vyšší návštěvnost webu či e-shopu.
Doporučení cílení a optimalizace na základě analýzy klíčových slov4.420 Kč / projektZ výsledků analýzy klíčových slov vytvoříme konkrétní doporučení k úpravám v textech a taxonomii vašeho webu. Výstup: Díky těmto úpravám bude váš web nebo e-shop viditelnější pro vyhledávače nebo bude cena za kliknutí z reklamních systémů nižší.
Návrh strategie placené reklamy1.390 Kč / projektUvážlivě navrhneme weby a reklamní systémy, na kterých je z hlediska jejich zaměření a návštěvnosti smysluplné platit reklamu vašeho produktu nebo služby. Doporučíme četnost zobrazení reklamy a časová období, která pro ni budou nejvhodnější. To vše včetně detailní kalkulace. Výstup: Textová analýza s návrhem webů a reklamních systémů, na nichž má smysl investovat do reklamy z hlediska návratnosti, včetně doporučení četnosti reklamy a výběru časových období.
Návrh strategie obsahového marketingu3.190 Kč / projektZa pomoci této služby budete moci detailně sledovat průběh projektu. Vytvoříme harmonogram realizace projektu, zevrubně spočítáme množství textů tak, aby byl obsah webu dostatečný pro přivádění návštěvnosti z přirozeného vyhledávání a navrhneme témata článků. Výstup: Kalkulace na komplexní realizaci projektu a přesný popis témat včetně klíčových slov, kterým by se mělo věnovat, pro naplnění cíle projektu.
Právní analýza2.990 Kč / projektS touto službou od nás získáte důkladnou kontrolu právních předpisů vašeho e-shopu. Prozkoumáme podmínky e-shopu, pojmenujeme nejasnosti nebo nesrovnalosti v uvádění cen zboží, poštovného nebo dopravy, reklamačního řád atd. Výstup: Konkrétní doporučení na nápravu v právní oblasti. V případě velkých nedostatků vrátíme 50% z ceny služby a předáme kontakt na právního specialistu s pro něj jasným zadáním.
Weby na míru
Úprava funkčního webu postaveného na systému wordpress6.990 Kč / webSoučástí této služby jsou důkladné úpravy vašeho současného webu včetně úprav zabezpečení, výkonu a drobných úprav šablony, optimalizace fontů a barev, úprav nebo doplnění akčních prvků, dopojení pluginů a nastavení zálohování. Výstup: Perfektně funkčí, důsledně upravený a uživatelsky přívětivější web ve své "původní" podobě. Web bude vypadat tak, jak jsou na něj zákazníci zvyklí, ale práce s ním bude komfortnější, protože doladíme veškeré nedostatky. Upozornění: Změna šablony nebo její zásadní úpravy nejsou součástí této služby.
Vytvoření zabezpečeného wordpress prostředí3.290 Kč / webV této službě se jedná o celkovou instalaci wordpress prostředí na prázdném serveru včetně náležitého zabezpečení, nastavení pluginů, cache a šablony, úpravy htaccess, trvalých odkazů, přihlašování, seo optimalizace, google amp, optimalizace přijímaných obrázků atd. Výstup: Dokonale funkční a náležitě zabezpečený web bez obsahu, který je zcela připravený na naplnění.
Šablona webu - jednorázová platba4.390 Kč / webSlužba, díky které získáte exluzivní šablonu miowebu s nekonečnem možností a která je navíc v budoucnu v případě změny dodavatele předatelná k další správě jinému externistovi. Při jejím pořízení se nám "neupisujete" na věky věků, protože řeči tohoto webu budou rozumět i jiní programátoři, než jen ti naši. Výstup: Nádherný, funkční a moderní web, pakliže ho budete používat správně a v souladu s jazykem, v jakém byl naprogramován.
Vytvoření reprezentativního webuod 12.990 Kč / webV rámci této služby dodáme stylový a moderní design webu s pochopitelnými a funkčními texty, dobře rozmístěnými akčními prvky a intuitivním ovládáním, to vše responzivního charakteru, tedy plně funkčního a zobrazitelné i v prohlížeči na mobilním telefonu. Výstup: Kompletně a precizně zpracovaná webová prezentace ve stylovém a moderním designu.
Vytvoření prostředí pro pravidelnou publikaci článků2.190 Kč / blogVytvoříme dokonalé prostředí pro pravidelné publikování textů - nastavíme blog, widgety, reklamní prostor, automatické prolinkování (plugin jako takový) a samozřejmě také nastavíme přístupy a plně zaškolíme budoucí obsluhu tohoto prostředí. Výstup: Velmi jednoduché vkládání připravených textů. Pro vaši představu: vložíte text, označíte nadpisy, vložíte obrázek a máte hotovo. Vše ostatní včetně odkazů a reklamy nastavíme tak, že se bude vyplňovat automaticky.
Nastavení automatického prolinkování35 Kč / skupina slovS touto službou se vám výrazně uvolní ruce, protože již nebudete muset ručně vkládat odkazy do textu. Všechny odkazy se vloží automatickým prolinkováním, tedy jednoduše řečeno "slovo nebo věta" za "slovo nebo větu" s odkazem na určené místo (1 kus = 1 produkt nebo klíčové slovo). Výstup: Výstup této služby oceníte především v budoucnu, protože ušetříte desítky hodin nudného vkládání odkazů. Dále také získáte možnost hromadně měnit cíl odkazů a to i pro již vypublikované články.
Dopojení na měřicí nástroje Google Analytics včetně vytvoření účtu390 Kč / webPři objednání této služby propojíme celý váš projekt s účtem Google Analytics, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Podrobné informace a statistiky o pohybu vašich zákazníků. Dozvíte se například, odkud k vám přichází (zdroje) nebo jaká je jejich cesta napříč vaším webem. Na základě těchto informací získáte perfektní znalosti k vyhodnocování funkčnosti struktury vašeho webu nebo dopadu vašich kampaní.
Dopojení na měřicí nástroje Google Search Console včetně vytvoření účtu330 Kč / webPři objednání této služby propojíme celý váš projekt s účtem Google Search Console, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Podrobné informace a statistiky o klíčových slovech, která na váš web přivádí návštěvníky z vyhledávání prostřednictvím google a další neméně důležitá technická data o stavu vašeho webu. Na základě těchto informací získáte perfektní znalosti o dopadu vašich textů a kampaní.
Dopojení na měřicí nástroje Hotjar (nebo podobný) včetně vytvoření účtu690 Kč / webPři objednání této služby propojíme celý váš projekt s účtem Hotjar (nebo jemu podobným) a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Přesná mapa pohybu zákazníka na vašem webu. Nejen, že uvidíte, na které odkazy kliká, ale také získáte dokonalou zpětnou vazbu o tom, kde se nejvíce ztrácí, nebo kde se naopak začte do poutavého textu. Dokážete tak vyhodnotit, zda je struktura vašeho webu pro zákazníka poutavá a dostatečně přehledná.
Kreativa textůindividuálněRozsah služby spočívá ve tvorbě poutavých textů, nadpisů a tlačítek, které zaručeně vzbudí pozornost a přinutí návštěvníka webu, aby se o daný produkt nebo službu dál zajímal. Výstup: Atraktivní texty, s nimiž budete mít jistotu, že perfektně sedí celé cílové skupině a žádný z návštěvníků z vašeho webu neodejde bez dobrého pocitu nebo bez motivace k nákupu.
Korektury textůindividuálněSoučástí této služby je komplexní korektura vašich textů, tj. oprava všech gramatických chyb včetně chyb stylistických, lexikálních a typografických. Výstup: Bezchybné texty, které budou vypovídat o kvalitě a vysoké úrovni vašeho webu či e-shopu.
Shoptet e-shopy
Volba vhodných tarifů a pluginů, kalkulace cenové politikydočasně neposkytujemeS ohledem na požadavky vašeho e-shopu definujeme a doporučíme způsob, kterým pro vás bude nejvýhodnější platit jeho technické řešení. Existují dvě varianty, kterými lze využívat Shoptet - jednak je to formou měsíčního nájmu, druhak lze některé položky redakčního systému koupit jednorázově. Z hlediska povahy a časového období spočítáme nejvíce vhodné řešení. Výstup: Podrobná kalkulace návratnosti odkupu technického řešení e-shopu, oproti jeho nekonečnému nájmu.
Volba vhodné šablony Shoptetdočasně neposkytujemeS ohledem na to, že Shoptet nabízí mnoho předpřipravených šablon vzhledu, pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější variantu. Klademe důraz na zaměření na váš produkt a bereme ohled na cílového zákazníka. Výstup: Konkrétní popis správného výběru, doporučení jedné šablony a přesné informace o tom, proč začít fungovat právě na námi zvolené variantě.
Úpravy šablony shoptetdočasně neposkytujemePři pořízení této služby získáte jistotu, že váš e-shop nebude jako každý jiný. Šablony Shoptet jsou sice skvělé a funkční, ale je potřeba mít stále na paměti, že se jedná o předdefinovaný vzor. Postaráme se o to, aby váš e-shop vypadal originálně - upravíme barvy, uspořádání prvků, hlavičku, patičku, přidáme či ubereme některé kódy, zkrátka vás odlišíme. Výstup: V rámci možností je výstupem originální šablona, která bude připravená na míru vašim produktům nebo službám a která nebude na první pohled vypadat jako žádný z konkurenčních e-shopů.
Vytvoření prezentace na systému Shoptetdočasně neposkytujemeVytvoříme nový funkční e-shop na systému Shoptet, včetně úpravy titulní stránky, vložení potřebných kontaktů, informací "o nás" (o prodávajícím), referencí od zákazníků či uživatelů, doplnění vašich údajů, dále také nastavení základních kategorií menu a podstránek (článků); úpravu patičky, odkazů v patičce, úpravu rozložení stránky, připojíme volbu navigace a struktury URL adres, založíme účty správcům atd. Výstup: Kompletní Shoptet prezentace, která je již připravená k fungování a čeká jen na naplnění produkty, určenými k nabídce a prodeji.
Vytvoření základních banerů pro interní potřeby eshopudočasně neposkytujemePříprava základních banerů pro carousel a menu, v barvách firmy nebo webu. Výstup: Poutavé banery vybízející k nákupu nebo jiné požadované akci.
Dopojení na měřící nástroje včetně vytvoření účtů - Google Analyticsdočasně neposkytujemeVáš web nebo e-shop propojíme s účtem Google Analytics, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Získáte podrobné informace a statistiky o pohybu vašich zákazníků.
Dopojení na měřící nástroje včetně vytvoření účtů - Search Consoledočasně neposkytujemeVáš web nebo e-shop propojíme s účtem Google Search Console, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Získáte informace a statistiky o klíčových slovech, které k vám přivádí návštěvníky z vyhledávání na googlu a další důležitá technická data o stavu vašeho webu.
Dopojení na měřící nástroje pro videozáznam pohybu zákazníkadočasně neposkytujemeVáš web nebo e-shop propojíme s účtem Hotjar (nebo jemu podobným), a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Získate mapu pohybu zákazníka po webu. Uvidíte kde se kliká, kde se lidé nejvíce ztrácí nebo kde se naopak začtou do poutavého textu.
Přeložení a zabezpečení xml feedůdočasně neposkytujemeNezabezpečené xml feedy shoptetu přeložíme na jiné adresy. Výstup: Díky této službě nebude tak snadné vykrást vaše ceny, texty a obrázky.
Dopojení produktů na reklamní systém Seznam Sklik včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Seznamu, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme Sklik účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Sklik.
Dopojení produktů na reklamní systém Zbozi.cz včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím portálu Zbozi.cz, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Zboží.cz.
Dopojení produktů na reklamní systém Google adwords včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Google, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme Google adwords účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Google adwords.
Dopojení produktů na reklamní systém Google nákupy včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím portálu Google nákupy, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Google nákupy.
Dopojení produktů na reklamní systém Heuréka včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím srovnávače Heuréka, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Heuréka.
Dopojení produktů na reklamní systém Srovname.cz včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím srovnávače Srovname.cz, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Srovname.cz.
Dopojení produktů na reklamní systém Facebook včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Facebooku, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Facebook.
Dopojení produktů na reklamní systém Facebook Product Ads pro jednu zemi včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Facebook Product Ads, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Tato služba předpokládá nastavení pro jednu zemi a funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Facebook Ads.
Tvorba a nastavení kategorií v Shoptetudočasně neposkytujemeNavržení a vytveření kompletní struktury kategorií pro až 500 produktů, roztřízení produktů do těchto kategorií dle vašich pokynů. Výstup: Jasná a pro kupujícího přehledná struktura kategorií.
Politika slev a nastavení plateb zákazníkadočasně neposkytujemeNastavíme platební systémy, propojíme s platební bránou Gopay (neobsahuje vyřízení platební brány). Probereme s vámi a následně nastavíme politiku slev a akcí. Výstup: Pro kupujícího jednoduchá a jednoznačná volba druhu platby. Nastavený systém obchodních slev a pobídek pro kupujícího.
Politika dopravy zdarma a nastavení dopravydočasně neposkytujemeNastavíme způsoby dopravy. Probereme s vámi a následně nastavíme politiku slev a akcí, poštovného zdarma. Vše vám pomůžeme spočítat, aby bylo jasné, kdy a kde se doprava zdarma vyplatí a jaké podmínky musí být splněny. Výstup: Pro kupujícího přehledné způsoby dopravy a nastavená podpora prodeje poštovným zdarma od určité částky.
Shoptet produkty
Založení produktudočasně neposkytujemePodle zadaného názvu vytvoříme ve vašem e-shopu kompletní produkt - vložíme k němu dodané popisky a fotografie, zadáme výrobce, délku záruky a ceny. Výstup: Kompletní produkt s názvem, dodaným obrázkem a popiskem, výrobcem, zárukou a cenou, tedy produkt se souhrnnými informacemi, okamžitě určený k prodeji.
Tvorba originálních produktových popisků podle české konkurenceindividuálněS touto službou získáte originální popisky, k jejichž vytvoření nám jako předloha poslouží popisky české konkurence. Vaše nové popisky patřičně rozšíříme. Nelze zde mluvit o kopírování, jedná se o volný přepis z dostatečně podrobného podkladu. Výstup: Originální, přesné a srozumitelné popisky v českém jazyce, díky nimž zákazník získá dokonalou představu o nabízených produktech či službách.
Tvorba originálních produktových popisků podle cizojazyčné konkurenceindividuálněS touto službou získáte originální popisky, k jejichž vytvoření nám jako předloha poslouží popisky zahraniční konkurence nebo vašich zahraničních dodavatelů, vaše nové popisky patřičně rozšíříme. Výstup: Originální, přesné a srozumitelné popisky v českém jazyce (s původem v jazyce cizím), díky nimž zákazník získá dokonalou představu o nabízených produktech či službách. U některých odborných věcí si vás dovolíme obtěžovat s pomocí při výkladu.
Úprava konkurenčních popiskůindividuálněPři zakoupení této služby za vás vykopírujeme konkurenční popisky a změníme jejich slovosled. Výstup: Popisky převzaté od konkurence obsahující upravený slovosledtak, aby nepůsobily stejně.
Optimalizace produktových popisků pro vyhledávačeindividuálněV rámci této služby vaše popisky upravíme pomocí klíčových slov tak, aby jejich vyhledávání v rámci internetu bylo snazší a díky tomu váš e-shop našlo a navštívilo více zákazníků. Výstup: Popisky obsahující klíčová slova, která zlepší vyhledávání vašich produktů či služeb v rámci celého internetu, díky čemuž vzroste návštěvnost vašeho e-shopu a současně i prodejnost nabízeného zboží.
Korektury popisků produktůindividuálněSoučástí této služby je komplexní korektura všech vašich popisků, tzn. oprava případných gramatických nebo typografických chyb. Výstup: Bezchybné popisky, které budou vypovídat o kvalitě a vysoké úrovni vašeho e-shopu.
Tvorba šablon produktových variantdočasně neposkytujemeDíky této službě získá zákazník více pohledů na váš sklad, protože mu nabídneme produkt ve více možných variantách (jedno triko v několika velikostech například), a to až do třetí úrovně. Zákazníka tak může zobrazované zboží zaujmout ve více provedeních, čímž se vašemu e-shopu zvýší příležitost prodeje. Upozornění: Maximum je 10 kusů na úroveň. Výstup: Produkty s deseti eventuálními variantami až do třetí úrovně, které nabídnou návštěvníkům vašeho e-shopu ucelený pohled na vaše zboží a rozšířenou možnost okamžitého výběru z jediného pohledu. Toto přívětivé řešení přispívá k úspěšnějšímu prodeji jednotlivých produktů.
Tvorba produktových parametrůdočasně neposkytujemeNa základě vašeho zadání vytvoříme a naplníme parametry u jednotlivých produktů, v maximálním množství 10 parametrů na produkt. Tyto informace jsou pro zákazníka stěžejní při výběru zboží. Zajistí komplexní pohled na daný sortiment a v neposlední řadě vypovídají o profesionální úrovni vašeho e-shopu. Výstup: Produkty s parametry a možností filtrování, které zákazníkovi výrazně zjednoduší vyhledávání poptávaného zboží (podle výkonu, váhy, velikosti...) a zároveň mu poskytnou snazší orientaci v celém produktovém katalogu. Očekávaným podkladem je dostatek technických dat o produktech.
Propojení souvisejících produktůdočasně neposkytujemePodle vašich podkladů a zadání, propojíme ty produkty, které spolu souvisí. Zákazníka tak z jednoho pohledu oslovíme více druhy zboží, resp. zaujmeme jej doplňujícím sortimentem k produktu jeho zájmu, čímž budeme motivovat k uskutečnění většího nákupu. Výstup: Zobrazování souvisejícího zboží u každého produktu z katalogu, které povede u zákazníka k rozšíření nákupního záměru,a tím pádem bude docházet ke zvětšení nákupního koše.
Propojení obdobných produktůdočasně neposkytujemePodle vašich podkladů a zadání, propojíme obdobné produkty a zákazníka tak z jednoho pohledu oslovíme více druhy podobného zboží, čímž zvýšíme potenciál k uskutečnění nákupu. Například za vyprodané zboží okamžitě uvidí adekvátní náhradu skladem. Výstup: Zobrazování obdobného zboží u každého produktu z katalogu, díky němuž dostane zákazník více nákupních možností a tím pádem se zvýší prodejní potenciál vašeho e-shopu.
E-mailové rozesílky
Výběr rozesílkového systému hromadných e-mailůdočasně neposkytujemeNa základě důkladné analýzy vám doporučíme vhodný systém na rozesílku hromadných e-mailů, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vašeho projektu. Důsledně dbáme na to, aby editace zpráv byla snadná a zároveň platba za využívaný systém nízká. Výstup: Konkrétně zvolený systém pro rozesílku e-mailů, který vám zjednoduší práci při hromadném oslovování zákazníků a také sjednotí vzhled vašich pravidelných sdělení.
Nastavení a vytvoření seznamů adresdočasně neposkytujemeDetailně za vás nastavíme rozesílkový systém včetně vyplnění základních potřebných údajů a vytvoření seznamů adres / skupin, které budou rozděleny podle druhu sdělení a zamýšleného záměru. Výstup: Efektivnost každé rozesílky, neboť bude stačit pouze vytvořit prodejní e-mail a žařadit jej k odeslání. O vše ostatní bude postaráno.
Vytvoření šablony e-mailůdočasně neposkytujemeV rámci této služby vám připravíme odpovídající vzhledovou šablonu e-mailů, v níž rozmístíme všechny prvky a hotovou šablonu náležitě otestujeme. Výstup: Absolutně jednotný vzhled vašich e-mailů, včetně správného rozvržení prvků, který bude vypovídat o vysoké profesionální úrovni vašeho e-shopu a díky němuž zákazník vždy okamžitě identifikuje, že sdělení přichází právě od vás.
Vytvoření textů pro e-mailová sdělenídočasně neposkytujemePři pořízení této služby od nás získáte kompletní znění sdělované zprávy. Na míru vám připravíme poutavé texty e-mailů, včetně předmětů zpráv pro podporu prodeje vašeho produktu nebo služby. Výstup: Profesionálně navržené a poutavě napsané texty, díky kterým se váš produkt nebo služba nevtíravě prodá. Texty ve sdělení vyžadují preciznost, protože na upoutání pozornosti zákazníka je vždy jen pár vteřin - právě takové texty získáte v rámci této služby.
Naplánování a automatizace rozesílkydočasně neposkytujemeDistribuci hotových e-mailů naplánujeme několik měsíců dopředu - v daném čase se cílená sdělení automaticky rozešlou, nebudete se tedy muset vůbec o nic strarat. Výstup: Perfektně naplánovaný a plně automatizovaný systém e-mailové rozesílky, díky kterému budete mít efektivně vyřešeno hromadné odesílání e-mailových (prodejních) sdělení, nejen v současnosti, ale i v budoucnosti.
Implementace sběru nových e-mailových odběratelůdočasně neposkytujeme