Orientační ceník

Níže uvádíme orientační ceny obvyklých úkonů.

Weby

Přechody mezi balíčky
Přechod mezi balíčky před naplněním obsahemrozdíl cen balíčku
Přechod mezi balíčky po naplnění obsahemindividuálně
Export dat webu690 KčExport dat webu, předání samoinstalačního balíčku. Neobsahuje licence nutné k následným aktualizacím šabloby a child šablony.
Migrace webu bez licencí1.990 KčMigrace webu z D2A webhostingu na jiný webhosting. Neobsahuje licence nutné k následným aktualizacím šabloby a child šablony.
Migrace webu včetně licencí4.960 KčMigrace webu z D2A webhostingu na jiný webhosting včetně licencí nutných k následujícím automatickým aktualizacím šablony a child šablony.
Obnova obsahu webu
1. obnova ve fakturačním období webhostinguzdarma
2. a další obnova ve fakturačním období webhostingu490 Kč
Multijazyčnost
Umožnění multijazyčnosti2 hodHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Nasazení hotového překladu stránkyod 0,5 hod / stránkaHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Podpora
Dotočení chybějícího videonávoduzdarma
Migrace
Migrace webu z D2A serveru na servery Active24690 KčMigrovat lze pouze balíčky EXPERT.
Migrace webu z D2A serveru na servery mimo Active24990 Kč / hodMigrovat lze pouze balíčky EXPERT.
Ostatní změny
Úprava kontaktních údajů0,5 hodHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Změna domény webu1 hodHodinová sazba dle zvoleného tarifu webhostingu.
Hodinové sazby
Programátor / kodér690 Kč / hodPlatí při práci na námi realizovaném webu s webhostingovým balíčkem EXTRA.
Programátor / kodér790 Kč / hodPlatí při práci na námi realizovaném webu s webhostingovým balíčkem TOP.
Programátor / kodér990 Kč / hodPlatí při práci na námi realizovaném webu s webhostingovým balíčkem STANDARD a BASIC.
Programátor / kodér1390 Kč / hod

Napište si o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Texty

Tvorba textů
Texty na webod 790 Kč / hodVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, předvedení, korektury, předání.
Reklamní sloganyod 1.390 Kč / hodVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, předvedení, korektury, předání.
PR texty do 30 NS790 Kč / NSVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, korektury, předání.
PR texty nad 30 NSindividuálně
Odborné články do 30 NS990 Kč / NSVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, korektury, předání.
Odborné články nad 30 NSindividuálně
SEO články do 30 NS690 Kč / NSVytvoření textu, kontrola prvním čtenářem, korektury, předání.
SEO články nad 30 NSindividuálně
Storno objednaného textu nebo jeho částiod 100 Kč / NSPokud se rozhodnete stornovat již pevně dohodnutou objednávku, bude účtován poplatek sloužící k pokrytí rozpracované práce nebo blokovaných kapacit.
Korektury
Český jazyksamostatně neprodejné
Slovenský jazyksamostatně neprodejné
Ostatní
Dohledání obrázků k článku s vyřešenými autorskými právy90 Kč / ks
Publikace na webu vystavěném na Wordpressu90 Kč / ks

Ušetřete si čas a napište nám o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Webhosting

Emaily
Zřízení nových emailových schránek (služba Seznam Profi)390 KčUvedená cena je za jednu až deset současně zřizovaných e-mailových schránek.
Převod jedné existující emailové schránky k Seznam Profi (bez obsahu)zdarma / 390 KčPokud spravujeme doménu je služba zdarma. V opačném případě je zpoplatněna a vyžaduje přístup k doméně.
Převod jedné existující emailové schránky k Seznam Profi (včetně obsahu)790 Kč / 990 KčPokud spravujeme doménu je použita zvýhodněná cena. V opačném případě úkon vyžaduje přístup k doméně.
1. ruční obnovení hesla schránky ve fakturačním obdobízdarmaPoužije se pouze při ruční obnově hesla podporou na zavolání / e-mail.
2. a další ruční obnovení hesla schránky ve fakturačním období130 KčPoužije se pouze při ruční obnově hesla podporou na zavolání / e-mail.
Domény
.cz269 Kč / rok
.eu269 Kč / rok
.info399 Kč / rok
.name399 Kč / rok
.sk469 Kč / rok
.net469 Kč / rok
.org469 Kč / rok
.online1.190 Kč / rok
.store1.390 Kč / rok
.tech1.390 Kč / rok
.site1.390 Kč / rok

Ještě pořád listujete ceníkem? Napište si o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Marketing

Trh, produkt, uživatelský dojem
Vyhodnocení prodejního záměru1.290 Kč / projektDíky této službě získáte podrobnou zpětnou vazbu na váš podnikatelský záměr a především pohled nezaujaté osoby na možnosti online prodeje vašeho produktu nebo služby. Ve výsledku vám toto vyhodnocení usnadní rozhodování o tom, kolik peněz do online prostředí investovat a co konkrétně od něj můžete očekávat. Výstup: Doporučení či nedoporučení investice do online podpory vašeho nápadu. Ve výstupním reportu uvidíte konkrétní překážky pro online nákup vašeho produktu / vaší služby, nebo naopak výhody a pozitiva, která vám online prodej přinese. Tento výstup vítají především startupové projekty, kde je nezávislá zpětná vazba nezaujatého profesionála vždy vítanou inspirací.
Určení cílové skupiny790 Kč / projektV rámci této služby společně popíšeme ideálního cílového zákazníka. Díky tomuto výstupu budeme schopni nastavit úspěšnou komunikační strategii a vaše online prostředí upravíme tak, aby se v něm ideální zákazník cítil komfortně a aby byl tak namotivován k nákupu. Výstup: Podrobný popis vašeho ideálního zákazníka včetně popisu prostředí, která jsou pro něj vhodná. Prostředím se v tomto případě rozumí především komunikační linie, slovní obraty, barvy, levný nebo vzhled stránek a další faktory, které více či méně významně ovlivňují zákazníkovo nákupní rozhodnutí.
Průzkum konkurence v online prostředí2.190 Kč / projektV případě, že doposud nemáte důkladně zmapovanou konkurenci ve svém oboru, je vhodné využít tuto službu. Provedeme pečlivý průzkum konkurence, včetně průzkumu využívaných marketingových nástrojů a prodejní strategie. Výstup: Tabulka s konkrétně pojmenovanými konkurenty, která obsahuje stručný popis jejich výhod a průřez průzkumu jejich reklamy. Tabulka je přehledně seřazena od největšího konkurenta a upozorňuje i na důležitá na fakta, jako jsou informace o tom, který zkonkurentů se soustředí vícena kvalitu a marketing a který zase na cenu a další. Celkem předáme až 10 konkurentů.
Analýza cenové politiky konkurence3.190 Kč / projektProvedeme pečlivou analýzu cen konkurence a srovnáme až 100 položek u 3 vybraných konkurentů, díky čemuž získáte nezbytné znalosti vedoucí k správnému nastavení vaší cenotvorby a zajistíte si tak významnou konkurenční výhodu. Výstup: Tabulka s cenami produktů / služeb konkurence včetně odkazů na e-shopy a srovnání s vašimi cenami. Součástí je barevná škála cenové odlišnosti pro jednoduchou orientaci - přehledně vyznačíme, jak výrazně se porovnávané ceny liší.
Hodnocení uživatelského dojmu (stávající e-shop / web)3.990 Kč / projektTato služba vám poskytne pohled běžného uživatele na váš web - posoudíme, zda je obvyklý, jak se na něm orientuje, jak k němu sedí barvy, písma atp. a současně vyhodnotíme, zda je použito tzvn. uživatelovo "domácí prostředí". Výstup: Zevrubný seznam s popisem konkrétních úprav, které doporučujeme provést pro lepší a výnosnějšímu fungování vašeho e-shopu, případně videonahrávka s komentáři ke komplexnímu dojmu z vašeho webu.
Hodnocení technické stránky webu, tvorba doporučení (stávající e-shop / web)2.990 Kč / projektV rámci této služby důkladně prozkoumáme zabezpečení vašeho webu, jeho antispamovou ochranu, rychlost vykreslování obsahu a kvalitu, tedy bezchybnost výstupního kódu. Ke splnění tohoto zadání potřebujeme mimo jiné přístupy do administrace. Výstup: Podrobné komentáře, v nichž shrneme to, co funguje a čím se tedy není třeba zabývat. Především ale upozorníme na to, co by se řešit mělo a nastíníme řešení. Výstupem není náprava zjištěných chyb.
Vyhodnocení rychlosti návratnosti investovaných peněz3.940 Kč / projektZa předpokladu, že budeme znát vaše ceny, současně váš zisk na položku, historii trendů prodeje a cen a také směr marketingu, objektivně posoudíme předpokládanou návratnost investice do vašeho nového projektu. Výstup: Doporučení, zda realizovat obsahový marketing a kdy se dá očekávat návratnost investice. Navrhneme, kolik a do které reklamy třetích stran investovat a také určíme, způsob a rychlost finanční návratnosti, případně hraniční termín pro nutnost ukončení projektu a z toho plynoucí maximální ztráta.
Analýza současné návštěvnosti a pohybu zákazníka po webu (stávající e-shop / web)2.990 Kč / projektSlužba, která je proveditelná pouze s dostatkem vstupních dat a za použití vhodných nástrojů a díky níž získáte perfektní přehled o tom, odkud na váš web lidé nejčastěji přichází. Tyto informace jsou nesmírně cenné, neboť s jejich znalostí můžeme preferované kanály dále podpořit. V neposeldní řadě se budeme zabývat také tím, v jakém okamžiku lidé z webu odchází a jak se v průběhu návštěvy chovají - tzn. zanalizujeme, co je ruší nebo co jim nedává smysl. Výstup: Konkrétní popis cesty zákazníka a přesná doporučení, co konkrétně je na webu potřeba upravit tak, aby zákazník neodešel dřív, než bude naplněn záměr webu (tzn. aby zákazník neodešel předtím, než nakoupí zboží nebo si objedná vaši službu).
Analýza klíčových slov4.420 Kč / projektNa základě důsledného průzkumu odhadneme pro daný projekt zajímavá klíčová slova včetně jejich variant. U těchto klíčových slov zjistíme hledanost (Seznam, Google) v rámci českého online prostředí. Výstup: Tabulka s vyhodnocenými klíčovými slovy včetně měsíční hledanosti na Googlu a měsíční hledanosti na Seznamu. Jejich správné použití vám zajistí vyšší návštěvnost webu či e-shopu.
Doporučení cílení a optimalizace na základě analýzy klíčových slov4.420 Kč / projektZ výsledků analýzy klíčových slov vytvoříme konkrétní doporučení k úpravám v textech a taxonomii vašeho webu. Výstup: Díky těmto úpravám bude váš web nebo e-shop viditelnější pro vyhledávače nebo bude cena za kliknutí z reklamních systémů nižší.
Návrh strategie placené reklamy1.390 Kč / projektUvážlivě navrhneme weby a reklamní systémy, na kterých je z hlediska jejich zaměření a návštěvnosti smysluplné platit reklamu vašeho produktu nebo služby. Doporučíme četnost zobrazení reklamy a časová období, která pro ni budou nejvhodnější. To vše včetně detailní kalkulace. Výstup: Textová analýza s návrhem webů a reklamních systémů, na nichž má smysl investovat do reklamy z hlediska návratnosti, včetně doporučení četnosti reklamy a výběru časových období.
Návrh strategie obsahového marketingu3.190 Kč / projektZa pomoci této služby budete moci detailně sledovat průběh projektu. Vytvoříme harmonogram realizace projektu, zevrubně spočítáme množství textů tak, aby byl obsah webu dostatečný pro přivádění návštěvnosti z přirozeného vyhledávání a navrhneme témata článků. Výstup: Kalkulace na komplexní realizaci projektu a přesný popis témat včetně klíčových slov, kterým by se mělo věnovat, pro naplnění cíle projektu.
Právní analýza2.990 Kč / projektS touto službou od nás získáte důkladnou kontrolu právních předpisů vašeho e-shopu. Prozkoumáme podmínky e-shopu, pojmenujeme nejasnosti nebo nesrovnalosti v uvádění cen zboží, poštovného nebo dopravy, reklamačního řád atd. Výstup: Konkrétní doporučení na nápravu v právní oblasti. V případě velkých nedostatků vrátíme 50% z ceny služby a předáme kontakt na právního specialistu s pro něj jasným zadáním.
Weby na míru
Úprava funkčního webu postaveného na systému wordpress6.990 Kč / webSoučástí této služby jsou důkladné úpravy vašeho současného webu včetně úprav zabezpečení, výkonu a drobných úprav šablony, optimalizace fontů a barev, úprav nebo doplnění akčních prvků, dopojení pluginů a nastavení zálohování. Výstup: Perfektně funkčí, důsledně upravený a uživatelsky přívětivější web ve své "původní" podobě. Web bude vypadat tak, jak jsou na něj zákazníci zvyklí, ale práce s ním bude komfortnější, protože doladíme veškeré nedostatky. Upozornění: Změna šablony nebo její zásadní úpravy nejsou součástí této služby.
Vytvoření zabezpečeného wordpress prostředí3.290 Kč / webV této službě se jedná o celkovou instalaci wordpress prostředí na prázdném serveru včetně náležitého zabezpečení, nastavení pluginů, cache a šablony, úpravy htaccess, trvalých odkazů, přihlašování, seo optimalizace, google amp, optimalizace přijímaných obrázků atd. Výstup: Dokonale funkční a náležitě zabezpečený web bez obsahu, který je zcela připravený na naplnění.
Šablona webu - jednorázová platba4.390 Kč / webSlužba, díky které získáte exluzivní šablonu miowebu s nekonečnem možností a která je navíc v budoucnu v případě změny dodavatele předatelná k další správě jinému externistovi. Při jejím pořízení se nám "neupisujete" na věky věků, protože řeči tohoto webu budou rozumět i jiní programátoři, než jen ti naši. Výstup: Nádherný, funkční a moderní web, pakliže ho budete používat správně a v souladu s jazykem, v jakém byl naprogramován.
Vytvoření reprezentativního webuod 12.990 Kč / webV rámci této služby dodáme stylový a moderní design webu s pochopitelnými a funkčními texty, dobře rozmístěnými akčními prvky a intuitivním ovládáním, to vše responzivního charakteru, tedy plně funkčního a zobrazitelné i v prohlížeči na mobilním telefonu. Výstup: Kompletně a precizně zpracovaná webová prezentace ve stylovém a moderním designu.
Vytvoření prostředí pro pravidelnou publikaci článků2.190 Kč / blogVytvoříme dokonalé prostředí pro pravidelné publikování textů - nastavíme blog, widgety, reklamní prostor, automatické prolinkování (plugin jako takový) a samozřejmě také nastavíme přístupy a plně zaškolíme budoucí obsluhu tohoto prostředí. Výstup: Velmi jednoduché vkládání připravených textů. Pro vaši představu: vložíte text, označíte nadpisy, vložíte obrázek a máte hotovo. Vše ostatní včetně odkazů a reklamy nastavíme tak, že se bude vyplňovat automaticky.
Nastavení automatického prolinkování35 Kč / skupina slovS touto službou se vám výrazně uvolní ruce, protože již nebudete muset ručně vkládat odkazy do textu. Všechny odkazy se vloží automatickým prolinkováním, tedy jednoduše řečeno "slovo nebo věta" za "slovo nebo větu" s odkazem na určené místo (1 kus = 1 produkt nebo klíčové slovo). Výstup: Výstup této služby oceníte především v budoucnu, protože ušetříte desítky hodin nudného vkládání odkazů. Dále také získáte možnost hromadně měnit cíl odkazů a to i pro již vypublikované články.
Dopojení na měřicí nástroje Google Analytics včetně vytvoření účtu390 Kč / webPři objednání této služby propojíme celý váš projekt s účtem Google Analytics, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Podrobné informace a statistiky o pohybu vašich zákazníků. Dozvíte se například, odkud k vám přichází (zdroje) nebo jaká je jejich cesta napříč vaším webem. Na základě těchto informací získáte perfektní znalosti k vyhodnocování funkčnosti struktury vašeho webu nebo dopadu vašich kampaní.
Dopojení na měřicí nástroje Google Search Console včetně vytvoření účtu330 Kč / webPři objednání této služby propojíme celý váš projekt s účtem Google Search Console, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Podrobné informace a statistiky o klíčových slovech, která na váš web přivádí návštěvníky z vyhledávání prostřednictvím google a další neméně důležitá technická data o stavu vašeho webu. Na základě těchto informací získáte perfektní znalosti o dopadu vašich textů a kampaní.
Dopojení na měřicí nástroje Hotjar (nebo podobný) včetně vytvoření účtu690 Kč / webPři objednání této služby propojíme celý váš projekt s účtem Hotjar (nebo jemu podobným) a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Přesná mapa pohybu zákazníka na vašem webu. Nejen, že uvidíte, na které odkazy kliká, ale také získáte dokonalou zpětnou vazbu o tom, kde se nejvíce ztrácí, nebo kde se naopak začte do poutavého textu. Dokážete tak vyhodnotit, zda je struktura vašeho webu pro zákazníka poutavá a dostatečně přehledná.
Kreativa textůindividuálněRozsah služby spočívá ve tvorbě poutavých textů, nadpisů a tlačítek, které zaručeně vzbudí pozornost a přinutí návštěvníka webu, aby se o daný produkt nebo službu dál zajímal. Výstup: Atraktivní texty, s nimiž budete mít jistotu, že perfektně sedí celé cílové skupině a žádný z návštěvníků z vašeho webu neodejde bez dobrého pocitu nebo bez motivace k nákupu.
Korektury textůindividuálněSoučástí této služby je komplexní korektura vašich textů, tj. oprava všech gramatických chyb včetně chyb stylistických, lexikálních a typografických. Výstup: Bezchybné texty, které budou vypovídat o kvalitě a vysoké úrovni vašeho webu či e-shopu.
Shoptet e-shopy
Volba vhodných tarifů a pluginů, kalkulace cenové politikydočasně neposkytujemeS ohledem na požadavky vašeho e-shopu definujeme a doporučíme způsob, kterým pro vás bude nejvýhodnější platit jeho technické řešení. Existují dvě varianty, kterými lze využívat Shoptet - jednak je to formou měsíčního nájmu, druhak lze některé položky redakčního systému koupit jednorázově. Z hlediska povahy a časového období spočítáme nejvíce vhodné řešení. Výstup: Podrobná kalkulace návratnosti odkupu technického řešení e-shopu, oproti jeho nekonečnému nájmu.
Volba vhodné šablony Shoptetdočasně neposkytujemeS ohledem na to, že Shoptet nabízí mnoho předpřipravených šablon vzhledu, pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější variantu. Klademe důraz na zaměření na váš produkt a bereme ohled na cílového zákazníka. Výstup: Konkrétní popis správného výběru, doporučení jedné šablony a přesné informace o tom, proč začít fungovat právě na námi zvolené variantě.
Úpravy šablony shoptetdočasně neposkytujemePři pořízení této služby získáte jistotu, že váš e-shop nebude jako každý jiný. Šablony Shoptet jsou sice skvělé a funkční, ale je potřeba mít stále na paměti, že se jedná o předdefinovaný vzor. Postaráme se o to, aby váš e-shop vypadal originálně - upravíme barvy, uspořádání prvků, hlavičku, patičku, přidáme či ubereme některé kódy, zkrátka vás odlišíme. Výstup: V rámci možností je výstupem originální šablona, která bude připravená na míru vašim produktům nebo službám a která nebude na první pohled vypadat jako žádný z konkurenčních e-shopů.
Vytvoření prezentace na systému Shoptetdočasně neposkytujemeVytvoříme nový funkční e-shop na systému Shoptet, včetně úpravy titulní stránky, vložení potřebných kontaktů, informací "o nás" (o prodávajícím), referencí od zákazníků či uživatelů, doplnění vašich údajů, dále také nastavení základních kategorií menu a podstránek (článků); úpravu patičky, odkazů v patičce, úpravu rozložení stránky, připojíme volbu navigace a struktury URL adres, založíme účty správcům atd. Výstup: Kompletní Shoptet prezentace, která je již připravená k fungování a čeká jen na naplnění produkty, určenými k nabídce a prodeji.
Vytvoření základních banerů pro interní potřeby eshopudočasně neposkytujemePříprava základních banerů pro carousel a menu, v barvách firmy nebo webu. Výstup: Poutavé banery vybízející k nákupu nebo jiné požadované akci.
Dopojení na měřící nástroje včetně vytvoření účtů - Google Analyticsdočasně neposkytujemeVáš web nebo e-shop propojíme s účtem Google Analytics, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Získáte podrobné informace a statistiky o pohybu vašich zákazníků.
Dopojení na měřící nástroje včetně vytvoření účtů - Search Consoledočasně neposkytujemeVáš web nebo e-shop propojíme s účtem Google Search Console, a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Získáte informace a statistiky o klíčových slovech, které k vám přivádí návštěvníky z vyhledávání na googlu a další důležitá technická data o stavu vašeho webu.
Dopojení na měřící nástroje pro videozáznam pohybu zákazníkadočasně neposkytujemeVáš web nebo e-shop propojíme s účtem Hotjar (nebo jemu podobným), a to včetně založení a prvotního nastavení účtu - pokud jej nemáte. Výstup: Získate mapu pohybu zákazníka po webu. Uvidíte kde se kliká, kde se lidé nejvíce ztrácí nebo kde se naopak začtou do poutavého textu.
Přeložení a zabezpečení xml feedůdočasně neposkytujemeNezabezpečené xml feedy shoptetu přeložíme na jiné adresy. Výstup: Díky této službě nebude tak snadné vykrást vaše ceny, texty a obrázky.
Dopojení produktů na reklamní systém Seznam Sklik včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Seznamu, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme Sklik účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Sklik.
Dopojení produktů na reklamní systém Zbozi.cz včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím portálu Zbozi.cz, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Zboží.cz.
Dopojení produktů na reklamní systém Google adwords včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Google, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme Google adwords účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Google adwords.
Dopojení produktů na reklamní systém Google nákupy včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím portálu Google nákupy, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Google nákupy.
Dopojení produktů na reklamní systém Heuréka včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím srovnávače Heuréka, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Heuréka.
Dopojení produktů na reklamní systém Srovname.cz včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím srovnávače Srovname.cz, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Předpokládá se funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Srovname.cz.
Dopojení produktů na reklamní systém Facebook včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Facebooku, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Facebook.
Dopojení produktů na reklamní systém Facebook Product Ads pro jednu zemi včetně vytvoření a nastavení účtudočasně neposkytujemePakliže se rozhodnete pro podporu vašeho zboží nebo služeb prostřednictvím Facebook Product Ads, pak je přímo pro vás určena tato služba. Vytvoříme zde účet, ve kterém provedeme potřebná nastavení, systém propojíme s vaším projektem a nastavíme dobíjení kreditu tak, abyste nemuseli nic hlídat a o nic se starat. Upozornění: Tato služba předpokládá nastavení pro jednu zemi a funkční xml feed pro tuto službu. Výstup: Propojené systémy Shoptet a Facebook Ads.
Tvorba a nastavení kategorií v Shoptetudočasně neposkytujemeNavržení a vytveření kompletní struktury kategorií pro až 500 produktů, roztřízení produktů do těchto kategorií dle vašich pokynů. Výstup: Jasná a pro kupujícího přehledná struktura kategorií.
Politika slev a nastavení plateb zákazníkadočasně neposkytujemeNastavíme platební systémy, propojíme s platební bránou Gopay (neobsahuje vyřízení platební brány). Probereme s vámi a následně nastavíme politiku slev a akcí. Výstup: Pro kupujícího jednoduchá a jednoznačná volba druhu platby. Nastavený systém obchodních slev a pobídek pro kupujícího.
Politika dopravy zdarma a nastavení dopravydočasně neposkytujemeNastavíme způsoby dopravy. Probereme s vámi a následně nastavíme politiku slev a akcí, poštovného zdarma. Vše vám pomůžeme spočítat, aby bylo jasné, kdy a kde se doprava zdarma vyplatí a jaké podmínky musí být splněny. Výstup: Pro kupujícího přehledné způsoby dopravy a nastavená podpora prodeje poštovným zdarma od určité částky.
Shoptet produkty
Založení produktudočasně neposkytujemePodle zadaného názvu vytvoříme ve vašem e-shopu kompletní produkt - vložíme k němu dodané popisky a fotografie, zadáme výrobce, délku záruky a ceny. Výstup: Kompletní produkt s názvem, dodaným obrázkem a popiskem, výrobcem, zárukou a cenou, tedy produkt se souhrnnými informacemi, okamžitě určený k prodeji.
Tvorba originálních produktových popisků podle české konkurenceindividuálněS touto službou získáte originální popisky, k jejichž vytvoření nám jako předloha poslouží popisky české konkurence. Vaše nové popisky patřičně rozšíříme. Nelze zde mluvit o kopírování, jedná se o volný přepis z dostatečně podrobného podkladu. Výstup: Originální, přesné a srozumitelné popisky v českém jazyce, díky nimž zákazník získá dokonalou představu o nabízených produktech či službách.
Tvorba originálních produktových popisků podle cizojazyčné konkurenceindividuálněS touto službou získáte originální popisky, k jejichž vytvoření nám jako předloha poslouží popisky zahraniční konkurence nebo vašich zahraničních dodavatelů, vaše nové popisky patřičně rozšíříme. Výstup: Originální, přesné a srozumitelné popisky v českém jazyce (s původem v jazyce cizím), díky nimž zákazník získá dokonalou představu o nabízených produktech či službách. U některých odborných věcí si vás dovolíme obtěžovat s pomocí při výkladu.
Úprava konkurenčních popiskůindividuálněPři zakoupení této služby za vás vykopírujeme konkurenční popisky a změníme jejich slovosled. Výstup: Popisky převzaté od konkurence obsahující upravený slovosledtak, aby nepůsobily stejně.
Optimalizace produktových popisků pro vyhledávačeindividuálněV rámci této služby vaše popisky upravíme pomocí klíčových slov tak, aby jejich vyhledávání v rámci internetu bylo snazší a díky tomu váš e-shop našlo a navštívilo více zákazníků. Výstup: Popisky obsahující klíčová slova, která zlepší vyhledávání vašich produktů či služeb v rámci celého internetu, díky čemuž vzroste návštěvnost vašeho e-shopu a současně i prodejnost nabízeného zboží.
Korektury popisků produktůindividuálněSoučástí této služby je komplexní korektura všech vašich popisků, tzn. oprava případných gramatických nebo typografických chyb. Výstup: Bezchybné popisky, které budou vypovídat o kvalitě a vysoké úrovni vašeho e-shopu.
Tvorba šablon produktových variantdočasně neposkytujemeDíky této službě získá zákazník více pohledů na váš sklad, protože mu nabídneme produkt ve více možných variantách (jedno triko v několika velikostech například), a to až do třetí úrovně. Zákazníka tak může zobrazované zboží zaujmout ve více provedeních, čímž se vašemu e-shopu zvýší příležitost prodeje. Upozornění: Maximum je 10 kusů na úroveň. Výstup: Produkty s deseti eventuálními variantami až do třetí úrovně, které nabídnou návštěvníkům vašeho e-shopu ucelený pohled na vaše zboží a rozšířenou možnost okamžitého výběru z jediného pohledu. Toto přívětivé řešení přispívá k úspěšnějšímu prodeji jednotlivých produktů.
Tvorba produktových parametrůdočasně neposkytujemeNa základě vašeho zadání vytvoříme a naplníme parametry u jednotlivých produktů, v maximálním množství 10 parametrů na produkt. Tyto informace jsou pro zákazníka stěžejní při výběru zboží. Zajistí komplexní pohled na daný sortiment a v neposlední řadě vypovídají o profesionální úrovni vašeho e-shopu. Výstup: Produkty s parametry a možností filtrování, které zákazníkovi výrazně zjednoduší vyhledávání poptávaného zboží (podle výkonu, váhy, velikosti...) a zároveň mu poskytnou snazší orientaci v celém produktovém katalogu. Očekávaným podkladem je dostatek technických dat o produktech.
Propojení souvisejících produktůdočasně neposkytujemePodle vašich podkladů a zadání, propojíme ty produkty, které spolu souvisí. Zákazníka tak z jednoho pohledu oslovíme více druhy zboží, resp. zaujmeme jej doplňujícím sortimentem k produktu jeho zájmu, čímž budeme motivovat k uskutečnění většího nákupu. Výstup: Zobrazování souvisejícího zboží u každého produktu z katalogu, které povede u zákazníka k rozšíření nákupního záměru,a tím pádem bude docházet ke zvětšení nákupního koše.
Propojení obdobných produktůdočasně neposkytujemePodle vašich podkladů a zadání, propojíme obdobné produkty a zákazníka tak z jednoho pohledu oslovíme více druhy podobného zboží, čímž zvýšíme potenciál k uskutečnění nákupu. Například za vyprodané zboží okamžitě uvidí adekvátní náhradu skladem. Výstup: Zobrazování obdobného zboží u každého produktu z katalogu, díky němuž dostane zákazník více nákupních možností a tím pádem se zvýší prodejní potenciál vašeho e-shopu.
E-mailové rozesílky
Výběr rozesílkového systému hromadných e-mailůdočasně neposkytujemeNa základě důkladné analýzy vám doporučíme vhodný systém na rozesílku hromadných e-mailů, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vašeho projektu. Důsledně dbáme na to, aby editace zpráv byla snadná a zároveň platba za využívaný systém nízká. Výstup: Konkrétně zvolený systém pro rozesílku e-mailů, který vám zjednoduší práci při hromadném oslovování zákazníků a také sjednotí vzhled vašich pravidelných sdělení.
Nastavení a vytvoření seznamů adresdočasně neposkytujemeDetailně za vás nastavíme rozesílkový systém včetně vyplnění základních potřebných údajů a vytvoření seznamů adres / skupin, které budou rozděleny podle druhu sdělení a zamýšleného záměru. Výstup: Efektivnost každé rozesílky, neboť bude stačit pouze vytvořit prodejní e-mail a žařadit jej k odeslání. O vše ostatní bude postaráno.
Vytvoření šablony e-mailůdočasně neposkytujemeV rámci této služby vám připravíme odpovídající vzhledovou šablonu e-mailů, v níž rozmístíme všechny prvky a hotovou šablonu náležitě otestujeme. Výstup: Absolutně jednotný vzhled vašich e-mailů, včetně správného rozvržení prvků, který bude vypovídat o vysoké profesionální úrovni vašeho e-shopu a díky němuž zákazník vždy okamžitě identifikuje, že sdělení přichází právě od vás.
Vytvoření textů pro e-mailová sdělenídočasně neposkytujemePři pořízení této služby od nás získáte kompletní znění sdělované zprávy. Na míru vám připravíme poutavé texty e-mailů, včetně předmětů zpráv pro podporu prodeje vašeho produktu nebo služby. Výstup: Profesionálně navržené a poutavě napsané texty, díky kterým se váš produkt nebo služba nevtíravě prodá. Texty ve sdělení vyžadují preciznost, protože na upoutání pozornosti zákazníka je vždy jen pár vteřin - právě takové texty získáte v rámci této služby.
Naplánování a automatizace rozesílkydočasně neposkytujemeDistribuci hotových e-mailů naplánujeme několik měsíců dopředu - v daném čase se cílená sdělení automaticky rozešlou, nebudete se tedy muset vůbec o nic strarat. Výstup: Perfektně naplánovaný a plně automatizovaný systém e-mailové rozesílky, díky kterému budete mít efektivně vyřešeno hromadné odesílání e-mailových (prodejních) sdělení, nejen v současnosti, ale i v budoucnosti.
Implementace sběru nových e-mailových odběratelůdočasně neposkytujemeJestliže si pořídíte tuto službu, získáte formulář pro sběr nových e-mailových adres, který dopojíme přímo na váš web. Další hromadná komunikace tak odejde také na nově získané adresy a díky tomu vaše sdělení osloví více potenciálních zájemců o koupi produktu nebo služby. Výstup: Funkční formulář pro sběr nových e-mailových adres, díky kterému se vaše zákaznická databáze bude neustále rozšiřovat a vaše hromadná komunikace poputuje ke stále většímu množství lidí - povědomí o vašem produktu nebo službě poroste.
Placená reklama
Nastavení reklamního systému Google Adwords5.090 Kč / účetNa základě dříve provedené analýzy klíčových slov a současně s dodržením doporučení pro cílení stránek, provedeme pečlivé prvotní nastavení reklamních kampaní v systému Google Adwords. Upozornění: Součástí této služby není tvorba grafických banerů. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Nastavení reklamního systému Seznam Sklik5.090 Kč / účetNa základě dříve provedené analýzy klíčových slov a současně s dodržením doporučení pro cílení stránek, provedeme pečlivé prvotní nastavení reklamních kampaní v systému Seznam Sklik. Upozornění: Součástí této služby není tvorba grafických banerů. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Nastavení reklamního systému Facebook5.090 Kč / účetNa základě dříve provedené analýzy vaší cílové skupiny a současně s dodržením doporučení pro cílení stránek, provedeme pečlivé prvotní nastavení reklamních kampaní v systému Facebook. Upozornění: Součástí této služby není tvorba grafických banerů. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Nastavení reklamního systému Zbozi.cz1.290 Kč / účetSoučástí této služby je nastavení reklamního systému Zbozi.cz do ideální podoby tak, aby se vaše zboží, na zákazníkův dotaz, korektně párovalo a docházelo tak k zobrazení v tu správnou chvíli. Pakliže již nastavení systému provedeno máte, důkladně jej zkontrolujeme a předáme případná doporučení pro optimalizaci. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Nastavení reklamního systému Google Nákupy2.590 Kč / účetSoučástí této služby je nastavení reklamního systému Google Nákupy do ideální podoby tak, aby se vaše zboží, na zákazníkův dotaz, korektně párovalo a docházelo tak k zobrazení v tu správnou chvíli. Pakliže již nastavení systému provedeno máte, důkladně je zkontrolujeme a předáme případná doporučení pro optimalizaci. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Nastavení reklamního systému Heuréka1.290 Kč / účetSoučástí této služby je nastavení reklamního systému Heuréka do ideální podoby tak, aby se vaše zboží, na zákazníkův dotaz, korektně párovalo a docházelo tak k zobrazení v tu správnou chvíli. Pakliže již nastavení systému provedeno máte, důkladně je zkontrolujeme a předáme případná doporučení pro optimalizaci. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Nastavení reklamního systému Facebook Product Ads1.290 Kč / účetSoučástí této služby je nastavení reklamního systému Facebook Product Ads do ideální podoby tak, aby se vaše zboží, na zákazníkův dotaz, korektně párovalo a docházelo tak k zobrazení v tu správnou chvíli. Pakliže již nastavení systému provedeno máte, důkladně je zkontrolujeme a předáme případná doporučení pro optimalizaci. Výstup: Precizně nastavené kampaně připravené přivádět zákazníky.
Kreativní řešení bannerů včetně sdělení, koncepce a testování I.3.190 Kč / sadaPři pořízení této služby vám vyřešíme a dodáme kompletní kreativu, tedy určíme rozložení baneru, vymyslíme slogany, přidáme poutavá tlačítka a výzvy k provedení akce a také definujeme umístění jednotlivých prvků před samotným grafickým zpracováním. Tato služba je vhodná pro rozpočty do 25.000 Kč za kampaň. Výstup: Banery, které zákazníka osloví.
Kreativní řešení bannerů včetně sdělení, koncepce a testování II.6.490 Kč / sadaPři pořízení této služby vám vyřešíme a dodáme kompletní kreativu, tedy určíme rozložení baneru, vymyslíme slogany, přidáme poutavá tlačítka a výzvy k provedení akce a také definujeme umístění jednotlivých prvků před samotným grafickým zpracováním. Tato služba je vhodná pro rozpočty nad 25.000 Kč za kampaň. Výstup: Banery, které zákazníka osloví.
Vytvoření bannerů do reklamních systémů Adwords a Sklik3.790 Kč / sadaNa základě provedené kreativy vytvoříme jeden baner v šesti různých rozměrech, který bude určen k publikaci v reklamních systémech Google Adwords a SeznamSklik. Výstup: Banery, které zákazníka osloví. 6 rozměrů v 1 variantě.
Vytvoření bannerů do reklamního systému Facebook3.790 Kč / sadaNa základě provedené kreativy vytvoříme tři varianty baneru ve dvou různých rozměrech, které budou určeny k publikaci v reklamním systému Facebook Ads. Výstup: Banery, které zákazníka osloví. 2 rozměry ve 3 variantách.
Optimalizace položek pro srovnávače zboží (Zbozi.cz, Heureka, Facebook Ads, Google Nákupy)3.790 Kč / projektV souvislosti s předanými doporučeními budeme průběžně a systematicky optimalizovat vaše jednotlivé položky, zobrazované ve vyhledávačích zboží. Výstup: V porovnávačích (vyhledávačích) zboží se bude zobrazovat vámi preferované zboží pro danou periodu, zboží tedy bude vždy aktuální, s dostatečnou skladovou zásobou, korektně vyplněnými údaji a správnou cenou.
Tvorba komunikační strategie pro sociální sítě včetně nastavení a doporučení pro budoucí správu3.790 Kč / projektDíky této službě získáte důkladnou kontrolu nastavení vaší Facebook stránky, případně vám stránku na základě vámi dodaných podkladů založíme. Pečlivě zanalyzujeme vaši cílovou skupinu, předáme doporučení k publikování příspěvků na sociálních sítích pro váš obor, a to včetně vytvoření ukázek budoucích příspěvků a komunikace s fanoušky vaší stránky. Výstup: Lákavá Facebook stránka, která bude svým obsahem zajímavá pro danou cílovou skupinu a svými příspěvky bude motivovat fanoušky k opakované návštěvě a jejímu sdílení.
Publikace článků na blogu
Příprava článku na blogu o rozsahu 1,5 normostranyindividuálněPřipravíme vhodný článek k podpoře prodeje vašeho produktu nebo služby a podpoře povědomí o něm/o ní. Text vymyslíme, napíšeme, zakomponujeme správně vybraná klíčová slova, nasdílíme vám jej k poznámkám a autorizaci a vaše případné připomínky zapracujeme. Text provedeme dle specifikace v nabídce. Výstup: Prostý text, který bude napsán tak, aby zaujal široké spektrum zákazníků a přesně zasáhl vaši cílovou skupinu. Díky profesionálně zpracovanému článku vzroste povědomí o vašem produktu či službě, čímž mu/jí bude zajištěn vyšší prodejní potenciál.
Doplnění článku o vhodný obrázek, tagy a publikaceindividuálněPro publikaci článku na blog do textu vložíme vhodný obrázek a tagy, popisek obrázku, zástupný text, titulek pro vyhledávač a současně také naplánujeme nebo provedeme samotnou publikaci. Výstup: Kompletní článek obsahující dodaný nebo námi napsaný text, obrázek, zástupný text a tagy, to vše včetně zařazení do správné kategorie na blogu a přípravy k publikaci - ta buďto proběhne hned anebo v určitém datu.
Měření pozic klíčových slov a související reportování1.690 Kč / měsAbyste měli stále jistotu, že jsou články na vašem webu atraktivní pro vyhledávače, provedeme jednou měsíčně report měření pozic klíčových slov (dle analýzy klíčových slov). Řekneme vám tedy na jaké pozici vyskakuje váš web (článek) ve výsledcích vyhledávání při hledání konkrétního klíčového slova (slovního spojení). Výstup: Podrobný report obsahující výsledky vyhledávání vašeho webu na klíčová slova, dle analýzy klíčových slov v nejvíce používaných vyhledávačích - seznam a google.
Správa reklamních kampaní
Aktivní správa reklamního systému Google Adwords - aktualizace, optimalizace, reporty2.590 Kč / měsSoučástí této služby je zevrubný monitoring aktuálních kampaní v systému Google Adwords, jejich průběžná úprava a provádění dílčích aktualizací tak, aby byl efekt reklamy co nejvyšší. Služba obsahuje také pravidelný report výkonu kampaní. Upozornění: Předmětem není tvorba grafických banerů. Výstup: Stále aktuální a výborně viditelná reklama v systému Google Adwords s důmyslně řízeným cílením pro maximální výkon kampaně, tzn. s prokazatelným dopadem na navýšení prodejů vašeho produktu nebo služby.
Aktivní správa reklamního systému Seznam Sklik - aktualizace, optimalizace, reporty2.590 Kč / měsSoučástí této služby je zevrubný monitoring aktuálních kampaní v systému Seznam Sklik, jejich průběžná úprava a provádění dílčích aktualizací tak, aby byl efekt reklamy co nejvyšší. Služba obsahuje také pravidelný report výkonu kampaní. Upozornění: Předmětem není tvorba grafických banerů. Výstup: Stále aktuální a výborně viditelná reklama v systému Seznam Sklik s důmyslně řízeným cílením pro maximální výkon kampaně, tzn. s prokazatelným dopadem na navýšení prodejů vašeho produktu nebo služby.
Aktivní správa reklamního systému Facebook Ads - aktualizace, optimalizace, reporty2.590 Kč / měsSoučástí této služby je zevrubný monitoring aktuálních kampaní v systému Facebook Ads, jejich průběžná úprava a provádění dílčích aktualizací tak, aby byl efekt reklamy co nejvyšší. Služba obsahuje také pravidelný report výkonu kampaní. Upozornění: Předmětem není tvorba grafických banerů. Výstup: Stále aktuální a výborně viditelná reklama v systému Facebook Ads s důmyslně řízeným cílením pro maximální výkon kampaně, tzn. s prokazatelným dopadem na navýšení prodejů vašeho produktu nebo služby.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Sklik960 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Seznam Sklik perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Seznam Sklik včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Google Adwords960 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Google Adwords perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Google Adwords včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Facebook Ads960 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Facebook Ads perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Facebook Ads včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Google Nákupy649 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Google Nákupy perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Google Nákupy včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Facebook Product Ads649 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Facebook Product Ads perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Facebook Product Ads včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Zbozi.cz649 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Zbozi.cz perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Zbozi.cz včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Průběžný monitoring a reporting kampaní v reklamním systému Heuréka649 Kč / měsTato služba je vhodná v okamžiku, kdy je reklamní systém Heuréka perfektně nastaven a tedy již není potřeba provádět větší zásahy či úpravy. Zajistíme důkladný monitoring běžící kampaně a v případě potřeby vás upozorníme na vhodnost provedení úprav. Upozornění: Samotné provedení úprav není součástí této služby. Výstup: Neustálý dohled nad výkonem kampaní v systému Heuréka včetně zevrubného reportingu z něj a předávání doporučení k případným změnám.
Pravidelná analýza zdrojů návštěvnosti990 Kč / měsV případě pořízení této služby pro vás budeme pravidelně vyhodnocovat a srovnávat jednotlivé zdroje návštěvnosti vašeho webu či e-shopu, s cílem odhalení příčin výkyvů, které mohou pramenit např. ze změn v chování uživatelů, změn v rámci konkurence, z chyb na webu atd. Díky tomuto sledování budeme schopni na veškeré změny a výkyvy efektivně reagovat. Výstup: Dokonalá znalost zdrojů návštěvnosti vašeho webu či e-shopu, která zajistí efektivnější plánování a rozvržení reklamních kampaní a upozorní na případné nedostatky kampaní či na chyby na webu.
Souhrnné vyhodnocení reklamních strategií1.390 Kč / měsZhodnotíme veškeré náklady na reklamní činnost ve zvoleném období a poměříme je s výsledky prodejů. Výstup: Jednoznačné vyhodnocení, které reklamní kanály se vyplatí a které ne. Určení kde na rozpočtu ubrat a kde naopak přidat.
Vyhodnocení a optimalizace e-mailové rozesílky790 Kč / měsObsahem této služby je pravidelná úprava hromadné e-mailové rozesílky, kterou budeme analyzovat na základě chování odběratelů. Cílem je, aby tato hromadná sdělení zasáhla odběratele svou nabídkou co nejefektivněji, tedy aby v souvislosti s kampaní vzrostly prodeje a odběratelé nechápali sdělení jako nadbytečná a nevyžádaná. Výstup: Podrobný report o chování odběratelů v podobě tabulky, která bude obsahovat přesné informace o tom, kolik odběratelů si sdělení otevřelo, kolik jich přešlo na váš web či e-shop, případně kolik jich sdělení přešlo bez zájmu nebo se dokonce z pravidelného odběru odhlásilo.
Tvorba zpětných odkazůdočasně neposkytujemeS touto službou získáte vyšší postavení vašeho webu či e-shopu ve výsledcích vyhledávání, protože budeme vašemu projektu systematicky zajišťovat zpětné odkazy. Výstup: Postupně se zlepšující pozice ve výsledcích vyhledávání, díky čemuž bude docházet k neustálému nárůstu prodejního potenciálu vašich produktů nebo služeb.
Správa a údržba facebook účtu2.990 Kč / měsDíky této službě od nás získáte aktivní správu vašeho facebook účtu včetně pravidelných aktualizací stránky, vkládání nových statusů a reakcí na příspěvky fanoušků. Systematickou činností a přesným cílením na definované skupiny zájmu, zajistíme narůstající základnu odběratelů vaší stránky, to vše v souladu s vaší firemní kulturou a politikou. Výstup: Atraktivní facebook účet plný aktuálních a zajímavých příspěvků, které budou motivovat návštěvníky k tomu, aby se stali fanoušky vaší stránky, aby se opakovaně vraceli a také aby aktivně využívali a sdíleli její obsah. Výborné PR na sociálních sítích se odrazí v prodejnosti vašeho produktu nebo služby.
Správa a údržba twitter účtu2.990 Kč / měsDíky této službě od nás získáte aktivní správu vašeho twitter účtu, včetně pravidelného vkládání tweetů a reakcí na komentáře vašich followerů. Systematickou činností a přesným cílením na definované skupiny zájmu, zajistíme narůstající základnu odběratelů, kteří budou sledovat váš profil, to vše v souladu s vaší firemní kulturou a politikou. Výstup: Atraktivní twitter účet plný aktuálních a zajímavých tweetů, které budou motivovat návštěvníky k tomu, aby se stali followery vašeho profilu, aby se opakovaně vraceli a také aby aktivně využívali a sdíleli jeho obsah. Výborné PR na sociálních sítích se odrazí v prodejnosti vašeho produktu nebo služby.
Správa a údržba linkedin účtu3.790 Kč / měsDíky této službě od nás získáte aktivní správu vašeho linkedin účtu včetně pravidelných aktualizací vašeho profilu, vkládání nových příspěvků a reakcí na komentáře dalších uživatelů. Systematickou činností a přesným cílením na definované skupiny zájmu, zajistíme narůstající základnu uživatelů, která bude sledovat váš profil, to vše v souladu s vaší firemní kulturou a politikou. Výstup: Atraktivní linkedin účet plný aktuálních a zajímavých příspěvků, které budou motivovat návštěvníky k tomu, aby se stali pravidelnými odběrateli vaší stránky, aby se opakovaně vraceli a také aby aktivně využívali a sdíleli její obsah. Výborné PR na sociálních sítích se odrazí v prodejnosti vašeho produktu nebo služby.

Opravdu jste až tady? Možná jste první čtenář tohoto textu. Napište si o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Fakturace

Upomínky
1. upomínka chybějící úhrady fakturyzdarmaE-mail.
2. upomínka chybějící úhrady fakturyzdarmaE-mail a telefon. Pozastavení poskytovaných služeb.
3. upomínka chybějící úhrady faktury390 KčDatová schránka / pošta. Ukončení poskytovaných služeb.
Obnovení poskytovaných služeb
Obnovení pozastavených služeb390 KčObnovení některých pozastavených služeb nemusí být možné.
Obnovení ukončených služeb790 KčObnovení některých ukončených služeb nemusí být možné.
Doklady
Kopie dokladu mladšího jednoho kalendářního roku elektronickyzdarma
Kopie dokladu staršího jednoho kalendářního roku elektronicky390 Kč
Zaslání dokladu poštou69 Kč

Nový ceníkový rekord! Tento text ještě nikdo nečetl… Napište si o cenovou nabídku na míru

Cenová nabídka na míru bude vždy zajímavější než maloobchodní položka z ceníku a mnohdy zohlední věci, které byste opravdu nečekali.

minuty

e-mail

%

spokojenost

Poslední úprava části Weby: 1. 6. 2021 17:51.
Poslední úprava části Text: 17. 2. 2020 12:49.
Poslední úprava části Webhosting: 1. 6. 2021 17:52.
Poslední úprava části Marketing: 7. 1. 2020 9:28.
Poslední úprava části Fakturace: 7. 1. 2020 10:09.