Tvoříme weby na míru, upravujeme e-shopy a jsme v tom nejlepší

Společně naplánujeme a vytvoříme takový web nebo e-shop, který bude přesně podle vašich představ a zákazníci a klienti ho budou milovat. 

Proč s námi spolupracovat

Víme, že každý projekt je jiný, stejně jako každý náš klient. Všechny naše projekty ale spojuje propracovaný moderní design, snadná editace, interaktivita a skvělé zabezpečení. 

Čistý a rychlý kód

Žádný kódový zmatek, ve kterém se nikdo nevyzná. Jasný, čistý a rychlý kód. 

Úžasná souhra

Dokonalá souhra výkonu, rychlosti, moderního designu a efektivity. Značka ideál. 

Propracovaný design

Naše weby a e-shopy mají moderní propracovaný design, který zkrátka funguje. 

Propojitelnost

Propojíme váš web či e-shop s dalšími službami jako například Facebook, Hotjar nebo Google. 

Skvělé zabezpečení

Perfektní zabezpečení webu nebo e-shop je v dnešní době nutností. Vyřešeno.

Snadná editace

V administračním prostředí si sami provedete jednoduché i složitější úpravy. 

Vyřešené podmínky

Veškeré papírování obstaráme za vás, abyste se mohli věnovat jenom svému byznysu. 

Interaktivita

Neuvěřitelně rychlý a stabilní web, který si můžete měnit dle vlastních představ. 

Snadnější už to být nemůže

Máte skvělé podnikání anebo podnikatelský plán a chcete ho posunout na jinou úroveň pomocí webu nebo e-shopu? Vše zařídíme za vás. Pokud nám dodáte váš obsah a fotografie a bude vás tlačit čas, váš web může být hotový a plně funkční už za 24 hodin. 

Webové stránky

Potřebujete moderní a funkční webové stránky, které budou perfektní vizitkou vás nebo vaší firmy?

E-shopy

Chcete si založit vlastní elektronický obchod, který bude lákat zákazníky a vše v něm bude fungovat jako po másle?

Naše hlavní služby

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek a úpravy e-shopů na míru. Chápeme vaše potřeby a rádi vše zařídíme za vás.

Webové stránky od skupiny D2A

Spoluprací se skupinou D2A získáte neuvěřitelně rychlé, stabilní a hlavně moderní a plně funkční webové stránky, které budou skvělou vizitkou pro vás nebo vaši firmu. Zařídíme za vás vše, co budete potřebovat a zbytek si můžete editovat sami v administračním prostředí. Pokud si náhodou s něčím nebudete vědět rady, pomůžou vám naše videonávody anebo kolegové na podpoře. 

Webové stránky do 15.000 Kč

Kvalitní a zároveň levné řešení vycházející z již připravené šablony.

Geniální řešení do začátku. Vyberete si z několika desítek již hotových šablon, my na ní nasadíme váš obsah a web je na světě. Klidně do 24 hodin. 

Webové stránky do 50.000 Kč

Ano, s tímto rozpočtem můžeme přizvat na pomoc grafika a copywritera a nechat pracovat jejich fantazii jen pro váš projekt.

Pokud chcete originální a neokoukané webové stránky, které předčí vaše nejbujnější představy jak grafikou, tak obsahem a funkčností, pak jste na správném místě. Stačí nám dát vědět. 

Řešení na míru do 300.000 Kč

Speciální funkce? Pokročilé kalkulátory? Složitá struktura? Náročný design? Desítky editorů? Denně nový obsah? Žádný problém.

Tohle je řešení pro velké projekty, na které je potřeba velký tým profesionálů. Když už do toho ale půjdete, dokážeme pro vás zařídit všechno, na co si vzpomenete. A něco navíc. 

E-shopy a jejich úpravy od skupiny D2A

Nějaký elektronický obchod má dnes kde kdo, pro úspěch je proto potřeba vyčnívat z davu. Designem, rychlostí, inovativními funkcemi a kvalitou služeb. My vám s tím pomůžeme. Společně vytvoříme e-shop, který budou zákazníci milovat a konkurence závidět.

Individuální úpravy e-shopu do 50.000 Kč

Fandíme Shoptetu i jiným rychlým krabicovým řešením. Chcete-li se odlišit, sáhněte po našich individuálních úpravách. Frontend vašeho webu bude k nepoznání.

Upravíme krabicové řešení tak, aby bylo k nepoznání od originálu a konkurence. Chcete změnit frontend, přidat nebo ubrat některé bloky a funkce? Jdeme do toho!

Sestavení eshopu, naplnění produkty a individuální úpravy do 200.000 Kč

Vybereme platformu, naplníme data, upravíme frontend, zaškolíme, předáme a ještě vám pomůžeme se servisem, než se všechno naučíte.

Zkrátka zařídíme, aby byl váš e-shop jedinečný, moderní, líbivý a především lákal zákazníky a byl efektivní. K tomu všemu se bude navíc snadno editovat a tunit. 

Eshop na míru do 500.000 Kč

Neradi krabicová řešení? Tak pojďme vyvíjet něco vlastního a skvělého!

Zkrátka jde o takový e-shopový fullservis. Pro tyto projekty máme připravený tým grafiků, copíků, UX designérů a hlavně programátorů, kteří jsou připraveni přiložit ruku k dílu a vytvořit něco nového a skvělého.

Kontaktujte nás

Zaujali jsme vás? Plánujete vytvořit web anebo vlastní e-shop, ale nevíte si s něčím rady a potřebujete k tomu profesionální pomoc? Kontaktujte nás. Vše společně vymyslíme a naplánujeme. 

Napište nám

Info

Management D2A s.r.o,
Chválkovice 615, 779 00 Olomouc
info@d2a.cz, (+420) 776 713 729

Často kladené otázky

Některé dotazy se pravidelně opakují, a proto vám na ně odpovíme hned, aby bylo vše jasné.

Co když si neumím vybrat variantu?

Ozvěte se nám na chatu, e-mail anebo rovnou volejte. S tvorbou webů a e-shopů máme dlouholeté zkušenosti, a proto vám dokážeme přesně poradit, jaká varianta bude pro váš projekt nejlepší.

Uvedené ceny jsou orientační anebo konečné?

Uvedené ceny jsou spíše orientační, abyste si uměli rámcově představit, o jakou sumu půjde. Konečná cena je pak závislá na tom, co všechno si budete přát. Ozvěte se nám a dle vašich požadavků vám uděláme cenový návrh na míru.

Jak rychle bude hotovo?

Pokud nám dodáte texty a fotky a veškeré informace a bude vás tlačit čas, váš web může být hotový už do 24 hodin. Je nám jasné, že když už se do něčeho pustíte, chcete vidět výsledky co nejdříve.

Jak budou probíhat průběžné úpravy?

V našem administračním prostředí si sami dokážete provést jednoduché i složitější úpravy. Systém je skutečně intuitivní, pokud ale budete chtít úpravy dlouhodobě po nás, není v tom žádný problém. Jsme na to připraveni. 

Co když mám představu o webu, který je úplně jiný než všechny ostatní?

Kreativitě a novým nápadům se meze nekladou. Ozvěte se nám, představte nám svou představu a požadavky, které by mě web splňovat a my vám uděláme cenovou nabídku na míru.

V čem je výhodné krabicové nebo šablonové řešení?

Především v ceně. O tom není sporu. Zadruhé v rychlosti. Na šabloně totiž dokážeme postavit web nebo e-shop rychleji a levněji, než když tvoříme zcela nový od píky. Zároveň ale bude stejně efektivní a funkční. 

Kontaktujte nás

Olomouc

2923 Extra Ave.

New York, NY 39456

Headquarters

1235 Divi Street, Floor 3

San Francisco, CA 92021

Telefon

sales@codingwithdivi.com

E-mail na vedení

sales@codingwithdivi.com

E-mail na podporu

support@codingwithdivi.com

Pin It on Pinterest