Vino

Produkty pro krásu a zdraví

Vyráběné pouze z přírodních materiálů

Stejně jako je pro vás důležité, aby byly vaše produkty vyráběné pouze z přírodních surovin, tak si my zakládáme
na kvalitě webové prezentace. Vyberte si z velkého množství námi vytvořených a odzkoušených šablon. Váš web může být spuštěn do 24 hodin od dodání všech podkladů.

Extrarychlé doručení až k Vám

Dnes objednáte, zítra doručíme. A pokud budete potřebovat, dokážeme zařídit i doručení ještě tentýž den. Zkratka snadno a rychle až k vám domů. 

Naše Produkty

Stejně jako je pro vás důležité, aby byly vaše produkty vyráběné pouze z přírodních surovin, tak si my zakládáme na kvalitě webové prezentace.

UX: základ pro uživatelsky příjemný web

UX: základ pro uživatelsky příjemný web

Mít jen dobře napsané texty pro skvělý web nemusí stačit. Aby se uživatelé na webu cítili příjemně a neztráceli se na něm jako Jeníček s Mařenkou v lese, je důležité vyladit i UX.

Pár základních pojmů z online marketingu

Pár základních pojmů z online marketingu

Když v SEO použijete správná KW, může se vám snížit CPC a PNO a konverzní poměr se může zvyšovat. Že jsou pro vás některé zkratky z oblasti online marketingu neznámé? Stručné vystvělení několika nejpoužívanějších najdete níže.

Tvorba webu WordPress – osvědčené prostředí

Tvorba webu WordPress – osvědčené prostředí

V dnešním článku si povíme něco více o tvorbě webových stránek za pomoci redakčního systému WordPress.  Ukážeme si, jaké možnosti tvorba webu WordPress nabízí a dovolíme si poradit několik tipů, které při práci na vašich webových stránkách můžete uplatnit.

Tvorba webové stránky – 5 tipů do začátku

Tvorba webové stránky – 5 tipů do začátku

Tvorba webové stránky je dlouhodobý a náročný proces, obzvlášť pokud se jedná o nástroj ke zvýšení prodeje a zisku. Ještě před samotným vytvářením webu je důležitá kvalitní příprava a určení jasného cíle. Pokud vás zajímá několik tipů do začátku, pokračujte ve čtení. V následujících odstavcích si povíme něco víc o tvorbě webu a také aspektech, které při této činnosti není radno opomenout.

Profesionální tvorba web stranek – čemu se vyvarovat

Profesionální tvorba web stranek – čemu se vyvarovat

Webové stránky, které jsou poutavě graficky vyřešené, a navíc přehledné a srozumitelné, mohou být rozhodujícím faktorem v otázce vyššího zisku. Často se však stává, že se při tvorbě webu všeobecně dopouštíme významných chyb, které negativně ovlivňují dopad na potenciální zákazníky. Pokud vás zajímá, o jaké chyby se jedná a jak se jim co nejlépe vyvarovat, pokračujte ve čtení. Dozvíte se spoustu tipů, se kterými pro vás bude tvorba web stranek snazší.

Tvorba webů a e-shopů za účelem zvýšení prodeje

Tvorba webů a e-shopů za účelem zvýšení prodeje

Tvorba webů a jak na ni. Plánujete si založit webové stránky jako podporu vašeho produktu a zviditelnění vaší značky? Potom byste měli zvážit několik aspektů, podle kterých je dobré se řídit. Tvorba webů je v poslední době velmi populární. Málokdo ale ví, jak na to. Pokud vás zajímá několik nevšedních tipů a triků, které u tvorby webových stránek nebo e-shopu určitě využijete, pokračujte ve čtení.

Chci vědět o všem novém.

Přihlašte se  odběru našeho newsletteru a už vám nic neunikne. 

Díváte se na předpřipravenou webovou šablonu se smyšlenými texty, která může být po drobných úpravách rychle vaše. Pokud se vám šablona líbí, neváhejte nás kontaktovat a na všem se dohodneme. Můžete také přejít na přehled všech webových šablon nebo na domovskou stránku.