Svatby, slavnostní události

Chystáte svatbu a hledáte levný způsob, jak shromáždit včechny důležité informace pro vaše známé na jednom místě. Vyzkoušejte náš vícestránkový web, který je připraven obsáhnout veškeré info, včetně galerie a odpočtu do Dne D.

Vše bylo řečeno již názvem. Skvělý vícestránkový svatební web za hubičku. Požádejte svědky o fotky a texty a web může skvěle reprezentovat jednu z vašich nejšťastnějších chvil v životě.

Jednoduchá editace

Všechny námi dodávané weby jsou plně editovatelné z vlastního administračního prostředí. Budete si tak moct sami změnit například telefonní číslo v kontaktech, doplňovat fotografie v galerii nebo třeba plnit a vést blog. K tomu všemu můžete využít připravené videonávody.

Drobné i větší úpravy zvládnete kdykoliv sami.

Nekonečné možnosti rozšíření

Stavíme na WordPressu, proto není problém dopojit automatické rozesílky emailů, měřící nástroje, chatboty, napojit se na sociální sítě… cokoliv si vzpomenete, nejspíše dokážeme realizovat.

WordPress běží na 27 % webu na světě. Sáhněte po ověřeném řešení.

Plná responsivita

Web je připraven na plně responsivní zobrazení. Po dodání vašich fotografií, textů a finální optimalizaci bude web na počítači, tabletu i mobilu vypadat vždy skvěle.

Celosvětově se realizuje 44 % přístupů k internetu přes mobilní telefon.

Efekty a animace

Vkusná animace „přijetí“ textu nebo bloku s obrázkem nikdy neuškodí. Zvlášť, když není na úkor čitelnosti nebo rychlosti webu. Váš web i vhodně rozhýbáme.

Zvýrazněte důležité prvky jejich efektivním zobrazením.

Logické uspořádání všech prvků

Všechny prvky na webu na sebe logicky navazují tak, aby vedly uživatele k nákupu nebo jiné požadované akci. Sáhněte po lety odzkoušených modelech uspořádání prvků na stránce a nechte svůj web vydělávat.

Buďte originální, ale jen tam, kde to dává smysl.

Martin Horák

Majitel a zakladatel

V posledních letech jsem spojil vše, co ve světě webů skvěle funguje do jednoho produktu, obklopil jsem se nejlepšími lidmi a jen díky tomu vám dnes mohu garantovat 100% spokojenost, nebo vrácení peněz.

Klíčová slova

Svatba, Sňatek, Výročí, Křest, Oslava, Narozeniny, Promoce

Kontaktujte nás

Obchodní zástupci vám se vším pomůžou. Od toho jsou tady. Stačí jen napsat nebo zavolat.

Interaktivní web

Neuvěřitelně rychlý, stabilní web – zkrátka přesně takový, jaký jste si vybrali, s možností úprav jednotlivých stránek, doplnění vlastního obsahu a s možností jednoduché vlastní administrace.

Skvělý výkon

Klademe obrovský důraz na rychlost a spolehlivost našeho řešení. Vždy, když vymyslíme něco nového, aplikujeme to na všechny námi realizované weby s povolenými aktualizacemi. Váš web tak bude dál vyvíjen a vylepšován i dávno po předání.

Video návody

Získáte přístup ke knihovně videonávodů v češtině, které vás provedou přihlášením do administrace, jednoduchými úpravami, ale i expertním nastavením stránek, SEO parametrů atp.

Možnost vlastní editace

Pokud budete chtít, můžete si kdykoliv upravit kontaktní informace, fotogalerii nebo klidně celou stránku. Pomůžeme vám videonávody a intuitivním ovládáním. Pokud chtít nebudete, můžeme váš web dlouhodobě servisovat my.

Mobilní a tabletovou verzi webu

Na zobrazení a rychlost na mobilních zařízeních je dnes kladen obrovský důraz. Po naplnění daty každý web znovu optimalizujeme pro mobilní telefony, tablety a vše poctivě testujeme. Můžete si tak být jistí, že se váš web zobrazí správně i na šestiletém iPhonu 5 na cestě vlakem do Prahy.

Pravidelné zálohování

Všechny weby hostované na našich serverech jsou denně kompletně zálohovány. Nemusíte si tedy dělat starost o svá data. Podobně ukládáme také každou změnu, kterou na webu sami uděláte – vždy se tak lze vrátit o krok nebo několik kroků zpět jako ve Wordu. A to je někdy zatraceně potřeba.

Chybí jen vaše texty a fotky, vše ostatní už jsme zařídili

Pokud jste již někdy spouštěli nějaký web, víte, kolik starostí je s grafickým návrhem a realizací kódu tak, aby vše vypadalo hezky a fungovalo, jak očekáváte. Tyto starosti si nyní můžete ušetřit. Web je hotov, většinu jeho funkcí a chování si můžete ověřit již nyní. Teď už chybí jen vaše texty, několik fotografií a vaše údaje do kontaktů. Podklady nám můžete dodat jakoukoli cestou a v podstatě v jakémkoli formátu. Když budeme vědět, že opravdu spěcháte a budete pro nás mít podklady, můžete mít web kompletně hotový klidně do 24 hodin.

Dostanu web přesně tak, jak jej vidím v online demu?

Ano. V základním provedení půjde o přesnou kopii dema. Můžete si samozřejmě říct, které bloky chcete vynechat, případně měnit jejich pořadí – i když změnu pořadí většinou nedoporučujeme. Přidávání nových bloků (pokud nejde o kopie již na webu existujících) naceníme a následně realizujeme.

Výše uvedená cena je konečná a nic dalšího k nim nepřibude?

Ano, je. Pokud máte vlastní doménu (adresu webu), potom budete platit pouze podle výše uvedeného plánu. U všech plánů vás bude po roce (a každý další rok provozu) čekat platba za hosting v řádu stokorun. Aktuální ceny hostingových řešení a doplňkových služeb najdete v záložce ceníku.

Budu vás potřebovat ke každé úpravě?

Zdaleka ne. Spoustu věcí zvládnete sami v našem intuitivním administračním systému. Můžete vkládat a měnit kontakty, fotky, články na blog nebo třeba i celou stránku. Pokud budete tápat, pomůžou vám naše videonávody anebo někdo z naší online či telefonické podpory. 

Budu platit za verzi pro mobil a tablet zvlášť?

Ne. Optimalizace každého webu pro mobilní zařízení i tablety je v dnešní době samozřejmostí. Jsme si vědomi toho, že více než 40 procent všeho na internetu dnes probíhá přes telefon, proto je optimalizace v ceně každého balíčku. 

Co když něco v adminu "rozbiju"?

Nic se neděje. Naše administrační prostředí umožňuje vrátit se o krok nebo dokonce několik kroků zpět, navíc všechny weby každý den zálohujeme. Není se tedy čeho bát, o žádná svá data nepřijdete. 

Co když si neumím vybrat?

Nespěchejte a ozvěte se nám. Napište nám, jakou máte představu a požadavky, nebo pokud vám něco není jasné, a my vám rádi poradíme. Jsme experti v oboru, kteří si také prošli krušnými začátky, takže dobře víme, o čem je řeč. Společně vybereme to nejlepší řešení, které splní všechna vaše očekávání.

Jste připraveni na nový web?

Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze.