Fotografování, kamera, střih

Tento web byl vytvořen pro grafické designéry, ilustrátory, ale také pro fotografy a videoproducenty. Nabízí dostatek místa pro prezentaci vašich služeb a ukázku vašich dosavadních výtvorů. Obsahuje kontaktní formulář a prostor pro nejčastěji kladené otázky a odpovědi. Spuštěn může být do 2 dnů od dodání všech podkladů.

Tuto webovou šablonu ocení všichni ti, jejichž životní láskou i denním chlebem je práce s vizuálním materiálem v jakékoliv podobě. Umožňuje vám nejenom prezentovat vaše profesionální fotografie, videa či ilustrace, ale také je snadno prodávat. Nastartujte svůj byznys s novým webem za exkluzivní cenu ještě dnes!

Jednoduchá editace

Všechny námi dodávané weby jsou plně editovatelné z vlastního administračního prostředí. Budete si tak moct sami změnit například telefonní číslo v kontaktech, doplňovat fotografie v galerii nebo třeba plnit a vést blog. K tomu všemu můžete využít připravené videonávody.

Drobné i větší úpravy zvládnete kdykoliv sami.

Nekonečné možnosti rozšíření

Stavíme na WordPressu, proto není problém dopojit automatické rozesílky emailů, měřící nástroje, chatboty, napojit se na sociální sítě… cokoliv si vzpomenete, nejspíše dokážeme realizovat.

WordPress běží na 27 % webu na světě. Sáhněte po ověřeném řešení.

Plná responsivita

Web je připraven na plně responsivní zobrazení. Po dodání vašich fotografií, textů a finální optimalizaci bude web na počítači, tabletu i mobilu vypadat vždy skvěle.

Celosvětově se realizuje 44 % přístupů k internetu přes mobilní telefon.

Efekty a animace

Vkusná animace “přijetí” textu nebo bloku s obrázkem nikdy neuškodí. Zvlášť, když není na úkor čitelnosti nebo rychlosti webu. Váš web i vhodně rozhýbáme.

Zvýrazněte důležité prvky jejich efektivním zobrazením.

Logické uspořádání všech prvků

Všechny prvky na webu na sebe logicky navazují tak, aby vedly uživatele k nákupu nebo jiné požadované akci. Sáhněte po lety odzkoušených modelech uspořádání prvků na stránce a nechte svůj web vydělávat.

Buďte originální, ale jen tam, kde to dává smysl.

Martin Horák

Majitel a zakladatel

V posledních letech jsem spojil vše, co ve světě webů skvěle funguje do jednoho produktu, obklopil jsem se nejlepšími lidmi a jen díky tomu vám dnes mohu garantovat 100% spokojenost, nebo vrácení peněz.

Klíčová slova

Studio, Ateliér, Fotografování, Portréty, Reportáže, Kameraman, Střihač, Filmy, Videoklipy, Sestřihy videa, Umělecké fotografie, Rodinný fotograf, Svatební fotograf, Svatební kameraman, Produkční agentura, Profesinální fotograf

Vyberte si plán, který vám bude vyhovovat

Ať už se vším začínáte a jste plní obav, anebo jste expertem zakládajícím několikátý web, vyjdeme vám vstříc.

Co získáte

Důležité věci je lepší rekapitulovat. Níže proto uvádíme to nejdůležitější, co nákupem našeho řešení získáte.

Interaktivní web

Neuvěřitelně rychlý, stabilní web – zkrátka přesně takový, jaký jste si vybrali, s možností úprav jednotlivých stránek, doplnění vlastního obsahu a s možností jednoduché vlastní administrace.

Skvělý výkon

Klademe obrovský důraz na rychlost a spolehlivost našeho řešení. Vždy, když vymyslíme něco nového, aplikujeme to na všechny námi realizované weby s povolenými aktualizacemi. Váš web tak bude dál vyvíjen a vylepšován i dávno po předání.

Video návody

Získáte přístup ke knihovně videonávodů v češtině, které vás provedou přihlášením do administrace, jednoduchými úpravami, ale i expertním nastavením stránek, SEO parametrů atp.

Možnost vlastní editace

Pokud budete chtít, můžete si kdykoliv upravit kontaktní informace, fotogalerii nebo klidně celou stránku. Pomůžeme vám videonávody a intuitivním ovládáním. Pokud chtít nebudete, můžeme váš web dlouhodobě servisovat my.

Mobilní a tabletovou verzi webu

Na zobrazení a rychlost na mobilních zařízeních je dnes kladen obrovský důraz. Po naplnění daty každý web znovu optimalizujeme pro mobilní telefony, tablety a vše poctivě testujeme. Můžete si tak být jistí, že se váš web zobrazí správně i na šestiletém iPhonu 5 na cestě vlakem do Prahy.

Pravidelné zálohování

Všechny weby hostované na našich serverech jsou denně kompletně zálohovány. Nemusíte si tedy dělat starost o svá data. Podobně ukládáme také každou změnu, kterou na webu sami uděláte – vždy se tak lze vrátit o krok nebo několik kroků zpět jako ve Wordu. A to je někdy zatraceně potřeba.

Chybí jen vaše texty a fotky, vše ostatní už jsme zařídili

Pokud jste již někdy spouštěli nějaký web, víte, kolik starostí je s grafickým návrhem a realizací kódu tak, aby vše vypadalo hezky a fungovalo, jak očekáváte. Tyto starosti si nyní můžete ušetřit. Web je hotov, většinu jeho funkcí a chování si můžete ověřit již nyní. Teď už chybí jen vaše texty, několik fotografií a vaše údaje do kontaktů. Podklady nám můžete dodat jakoukoli cestou a v podstatě v jakémkoli formátu. Když budeme vědět, že opravdu spěcháte a budete pro nás mít podklady, můžete mít web kompletně hotový klidně do 24 hodin.

Často kladené otázky

Některé otázky se pravidelně opakují. Proto na ně s předstihem odpovídáme a nadále jsme vám k dispozici na chatu nebo v kontaktním formuláři.

Dostanu web přesně tak, jak jej vidím v online demu?

Ano. V základním provedení půjde o přesnou kopii dema. Můžete si samozřejmě říct, které bloky chcete vynechat, případně měnit jejich pořadí – i když změnu pořadí většinou nedoporučujeme. Přidávání nových bloků (pokud nejde o kopie již na webu existujících) naceníme a následně realizujeme.

Výše uvedená cena je konečná a nic dalšího k nim nepřibude?

Ano, je. Pokud máte vlastní doménu (adresu webu), potom budete platit pouze podle výše uvedeného plánu. U všech plánů vás bude po roce (a každý další rok provozu) čekat platba za hosting v řádu stokorun. Aktuální ceny hostingových řešení a doplňkových služeb najdete v záložce ceníku.

Budu vás potřebovat ke každé úpravě?

Zdaleka ne. Spoustu věcí zvládnete sami v našem intuitivním administračním systému. Můžete vkládat a měnit kontakty, fotky, články na blog nebo třeba i celou stránku. Pokud budete tápat, pomůžou vám naše videonávody anebo někdo z naší online či telefonické podpory. 

Budu platit za verzi pro mobil a tablet zvlášť?

Ne. Optimalizace každého webu pro mobilní zařízení i tablety je v dnešní době samozřejmostí. Jsme si vědomi toho, že více než 40 procent všeho na internetu dnes probíhá přes telefon, proto je optimalizace v ceně každého balíčku. 

Co když něco v adminu "rozbiju"?

Nic se neděje. Naše administrační prostředí umožňuje vrátit se o krok nebo dokonce několik kroků zpět, navíc všechny weby každý den zálohujeme. Není se tedy čeho bát, o žádná svá data nepřijdete. 

Co když si neumím vybrat?

Nespěchejte a ozvěte se nám. Napište nám, jakou máte představu a požadavky, nebo pokud vám něco není jasné, a my vám rádi poradíme. Jsme experti v oboru, kteří si také prošli krušnými začátky, takže dobře víme, o čem je řeč. Společně vybereme to nejlepší řešení, které splní všechna vaše očekávání.

Jste připraveni na nový web?

Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze.

Kontaktujte nás nebo rovnou objednejte

Spojte se s námi a my vám odpovíme všechny dotazy a na všem se domluvíme, nebo rovnou objednejte.

Dotazy & poptávky

4 + 6 =

Pondělí – pátek, 9:00 – 16:00

Odpovíme do druhého pracovního dne

Doplňkové služby

Víme, že někdy základní nabídka nemusí stačit. Jsme proto připraveni podílet se na vašem projektu tak moc, jak budete potřebovat.

Nastavíme vaší doménu (adresu webu)

Pokud si netroufnete na přenastavení DNS záznamů vaší domény sami, postaráme se o to. Doménu můžeme vašim jménem také zakoupit a zase vám o kousek usnadnit založení vašeho nového webu.

Připravíme skvělé texty

Člověk si občas nemůže udělat vše sám tak skvěle, jak by si představoval. Nejste-li si jistí kvalitou textů, nebo pokud je potřebujete napsat od základů znovu, náš team copywriterů je vám k dispozici.

Provedeme úpravy webu na míru

Mimo vašich fotek a textů můžeme hýbat také s barvami, fonty a dalším nastavením webu. Poptejte nás o tyto drobné změny.

Zajistíme vám e-mail na vlastní doméně

Toužíte po adrese emailu jmeno@vase-domena.cz? Můžete ji mít a vaši zákazníci mohou odepisovat na profesionálně vypadající adresu.

Pomůžeme s fotografiemi / postaráme se o videa

Oříznutí fotografie? Práce s videem? Korekce barev? Není problém. Jen nám pošlete fotografie a řekněte svou představu. Anebo máme i fotografie vyhledat v těch správných zdrojích my? Zařídíme.

Propojíme vás s dalšími službami

Google, Facebook, Seznam, Hotjar, Smartsupp a spousty dalších služeb můžete chtít z různých důvodů napojit na svůj web. A my to rádi uděláme za vás.

Postaráme se o dlouhodobou správu webu i obsahu

Zaštítíme veškeré budoucí úpravy webu nebo dlouhodobé pravidelné plnění obsahu.