Tvoříme weby a jsme v tom nejlepší

Společně naplánujeme a vytvoříme takový web, který bude přesně podle vašich představ a zákazníci ho budou milovat.

Máte skvělé podnikání anebo podnikatelský plán a chcete ho pomocí webu posunout na jinou úroveň? Vše zařídíme za vás. Pokud nám dodáte váš obsah a fotografie, může být váš web hotový a plně funkční už za 24 hodin. 

Výhody spolupráce

Každý projekt je jiný, stejně jako každý náš klient. Všechny naše projekty ale spojuje propracovaný moderní design, snadná editace, interaktivita a skvělé zabezpečení. 

Čistý a rychlý kód

Žádný kódový zmatek, ve kterém se nikdo nevyzná. Jasný, čistý a rychlý kód.

Úžasná souhra

Dokonalá souhra výkonu, rychlosti, moderního designu a efektivity. Značka ideál.

Propracovaný design

Naše weby a e-shopy mají moderní propracovaný design, který zkrátka funguje.

Propojitelnost

Propojíme váš web či e-shop s dalšími službami jako jsou Facebook, Hotjar nebo Google.

Skvělé zabezpečení

Perfektní zabezpečení webu nebo e-shop je v dnešní době nutností. Vyřešeno.

Snadná editace

V administračním prostředí si sami provedete jednoduché i složitější úpravy.

Vyřešené podmínky

Veškeré papírování obstaráme za vás, abyste se mohli věnovat jenom svému byznysu.

Interaktivita

Neuvěřitelně rychlý a stabilní web, který si můžete měnit dle vlastních představ.

Webové stránky od skupiny D2A

Spoluprací se skupinou D2A získáte neuvěřitelně rychlé, stabilní a hlavně moderní a plně funkční webové stránky, které budou skvělou vizitkou pro vás nebo vaši firmu. Zařídíme za vás vše, co budete potřebovat a zbytek si můžete editovat sami v administračním prostředí. Pokud si náhodou s něčím nebudete vědět rady, pomůžou vám naše videonávody nebo naše podpora.

Webové stránky do 15.000 Kč

Kvalitní a zároveň levné řešení vycházející z již připravené šablony.

Geniální řešení do začátku. Vyberete si z několika desítek již hotových šablon, my na ni nasadíme váš obsah a web je na světě. Klidně do 24 hodin.

Webové stránky do 50.000 Kč

S tímto rozpočtem můžeme přizvat grafika a copywritera a nechat pracovat jejich fantazii jen pro váš projekt.

Pokud chcete originální a ještě vyladěnější webové stránky, které předčí vaše nejbujnější představy jak grafikou, tak obsahem a funkčností, pak jste na správném místě. Stačí nám dát vědět. 

Řešení na míru do 300.000 Kč

Speciální funkce? Pokročilé kalkulátory? Složitá struktura? Náročný design? Desítky editorů? Denně nový obsah? Můžeme se do toho pustit.

Tohle je řešení pro velké projekty, na které je potřeba velký tým profesionálů. Když už do toho ale půjdete, dokážeme pro vás zařídit všechno, na co si vzpomenete. A i něco navíc.

Kontaktujte nás

Zaujali jsme vás? Plánujete vytvořit web anebo vlastní e-shop, ale nevíte si s něčím rady a potřebujete k tomu profesionální pomoc? Kontaktujte nás. Vše společně vymyslíme a naplánujeme. 

Napište nám

6 + 14 =

Pondělí - pátek, 9:00 - 16:00.

Odpovíme do druhého pracovního dne.

Často kladené otázky

Některé dotazy se pravidelně opakují, proto vám na ně odpovíme hned, aby bylo vše jasné.

Co když si neumím vybrat variantu?

Ozvěte se nám na chatu nebo e-mailu. S tvorbou webů a e-shopů máme dlouholeté zkušenosti, proto vám dokážeme přesně poradit, která varianta bude pro váš projekt nejlepší.

Uvedené ceny jsou orientační anebo konečné?

Uvedené ceny jsou spíše orientační, abyste si uměli rámcově představit, o jakou sumu půjde. Konečná cena je pak závislá na tom, co všechno si budete přát. Ozvěte se nám a dle vašich požadavků vám uděláme cenový návrh na míru.

Jak rychle bude hotovo?

Pokud nám dodáte texty a fotky a veškeré informace, ale bude vás tlačit čas, váš web může být hotový už do 24 hodin. Je nám jasné, že když už se do něčeho pustíte, chcete vidět výsledky co nejdříve. U e-shopů to tak jednoduché není, u nich bychom potřebovali znát zadání.

Jak budou probíhat průběžné úpravy?

V našem administračním prostředí si sami dokážete provést jednoduché i složitější úpravy. Systém je skutečně intuitivní, pokud ale budete chtít úpravy dlouhodobě po nás, není v tom žádný problém. Jsme na to připraveni. 

Co když mám představu o webu, který je úplně jiný než všechny ostatní?

Kreativitě a novým nápadům se meze nekladou. Ozvěte se nám, představte nám svou představu a požadavky, které by měl web splňovat a my vám uděláme cenovou nabídku na míru.

V čem je výhodné krabicové nebo šablonové řešení?

Zaprvé především v ceně. O tom není sporu. Zadruhé v rychlosti. Na šabloně totiž dokážeme postavit web nebo e-shop rychleji a levněji, než pokud tvoříme nový web zcela od píky. Efektivní a funkční ale budou oba stejně.